Sekiro: Shadows Die Twice Indir

Sekiro: Shadows Die Twice Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Sekiro: Shadows Die Twice 21 Mart 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Sekiro: Shadows Die Twice’da ölümden kurtarılan utanç verici ve şekli bozulmuş bir savaşçı olan “tek kollu kurt” sizsiniz. Eski bir soydan gelen genç bir efendiyi korumak için, tehlikeli Ashina klanı da dahil olmak üzere birçok acımasız düşmanın hedefi olacaksınız. Genç lord yakalanırsa, hiçbir şey sizi şerefiniz için tehlikeli bir arayışta geri alamaz, ölümün kendisi bile. İçindeyken sürekli bir ölüm kalım çatışması dönemi olan 16. yüzyılın sonlarında Sengoku Japonya’yı keşfedin karanlık ve çarpık bir dünyada hayat düşmanlarından daha büyük yüzleşin. Kanlı bir yüzleşmede gizli, dikey geçiş ve kafa kafaya içgüdüsel savaşı karıştırırken ölümcül protezler ve güçlü ninja becerilerinden oluşan bir cephanelik ortaya çıkarın.

Sekiro: Shadows Die Twice’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Sekiro: Shadows Die Twice indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Sekiro Shadows Die Twice.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Sekiro: Shadows Die Twice klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Sekiro: Shadows Die Twice Ücretsiz indirin

Sekiro: Shadows Die Twice Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 64 bit | Windows 8 64 bit | Windows 10 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i3-2100 | AMD FX-6300
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 760 | AMD Radeon HD 7950
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 25 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX 11 uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin