Second Sight Indir

Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Second Sight Free Download PC Game. Second Sight 27 Ağustos 2004’te yayınlandı

Oyun hakkında

Second Sight, film gibi oynayan psikolojik bir gerilimdir. Gizlilik ve nişancı eylemini birleştirir ve size gişe rekorları kıran bir filmde olduğunuz hissini verir. Cerrahi bir deneyin parçası olduktan sonra geri dönüşlerin peşinden koşan John Vattic ile tanışın. Tek seçeneği kaçmak ve ona ne olduğunu öğrenmek. Vattic geçmişi ve bugünü bir araya getirmeye çalışırken, oyuncular ölümcül bir komploya yol açan garip olaylar zincirini ortaya çıkaracak.

Second Sight’ı indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Second Sight indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Second.Sight.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
  4. Second Sight klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Second Sight ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Second Sight Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Win XP 32
  • İşlemci: Intel Pentium 4 1.8 GHz / AMD Athlon XP 1700+
  • Hafıza: 1 GB RAM
  • GPU: AMD Radeon X600 Serisi veya NVIDIA GeForce 210
  • Hard disk: 1 GB boş alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.