SCUM Indir (v0.3.74.21000)

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş SCUM Free Download PC oyunu. SCUM 29 Ağustos 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

Eğlence devi TEC1, TV sansasyonu SCUM’un ikinci sezonunun prömiyerini yaparken, dünyanın doyumsuz eğlence ihtiyacı kana susamış hale geldi. Bu yeni sezon, rekabeti engebeli, kapalı kapalı arenalardan yemyeşil ormanlara, yuvarlanan tarlalara ve TEC1’in özel SCUM adasının engebeli arazisine taşıyor. Hem hayranların favorileri hem de yeni mahkumlar, izleyicilerin, yapımcıların ve kurumsal sponsorların şöhret, hediyeler ve ölümden sonraki yaşam şansı için destekleri için savaşan acımasız bir hayatta kalma savaşında birbirleriyle savaşacaklar.

SCUM’u indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. SCUM indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “SCUM.v0.3.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. SCUM klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

SCUM ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile SCUM Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 64 bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 960 2 GB / AMD Radeon R7 370 2 GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 20 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.