ScooterFlow Indir

ScooterFlow Ücretsiz İndir PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. ScooterFlow 29 Kasım 2021’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Dünyanın en gerçekçi serbest stil scooter oyunu sonunda burada. Bu fizik tabanlı scooter oyununda kaykay parkında sürün, sokaklarda sürün, mega rampayı hızlandırın, scooter’ınızı tamamen özelleştirin ve hayal edebileceğiniz tüm gerçek hayat hile kombinasyonlarını atın. Mutlak özgürlüğü deneyimleyin ve olasılıkların gerçekten sonsuz olduğu bir dünyada hayal gücünüzü kullanın. Tailwhips, Handers No, Bar Spins, Deck Grabs, Flips, Supermans ve Manuals gibi harika numaralar yapın.

Özellikleri:

 • Birinci ve üçüncü şahıs bakış açıları arasında seçim yapın
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi gerçek marka ile tamamen özelleştirilebilir scooter
 • Gerçek sürüşü simüle etmek için kullanabileceğiniz gerçekçi fizik
 • Ismarlama scooter’ınızı kaydedin ve yükleyin

Bu oyun, beta sırasında oynamak için bir denetleyici gerektirir.

ScooterFlow nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. ScooterFlow indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “ScooterFlow’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). burada).
 4. ScooterFlow klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

ScooterFlow ücretsiz indir

Doğrudan bağlantıyla ücretsiz ScooterFlow indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: X64 çift çekirdekli
 • Hatırlatma: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX600
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 5 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Denetleyici gerektirir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin