Scathe Indir


Scathe Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Scathe, 31 Ağustos 2022’de serbest bırakıldı.

Oyun hakkında

Bir işin var – cehennemin labirentinden kaç. Scathe, büyük silahlara ve hatta daha büyük şeytanlara sahip yoğun bir klasik FPS’dir. Sen, ilahi yaratıcının kendisi tarafından dünyadan dövülen cehennem lejyonlarının uygulayıcısı Scathe’sin. Ve siz, önünüzdeki düşmüş akrabanız gibi, her dönüşte ve dönüşte şeytani kötülüklerle dolu, ustaca hazırlanmış bir labirentte gezinerek değerinizi kanıtlamalısınız. Öyleyse, cehennem çekicini kap ve yüce öfkeni serbest bırakmaya hazırlan! Cehennem Taşlarını ararken ve onları koruyan yüce Muhafızları yenerken Cehennem’in en grotesk iğrençliklerinde yolunuzu açmak için Scathe’nin kaba gücünü ve aşırı hızını kullanın. Mermi cehenneminden çıkış yolunu patlatmanın zamanı geldi. Göreviniz basit; Cehennem Taşlarını topla ve labirentten kaç. Her biri her köşede tehlikelerle dolu, ustalıkla hazırlanmış bölgelerde gezinerek kendi yolunuzu seçin. Rünleri toplayın, gizemleri ortaya çıkarın ve yolunuza çıkan her şeyi parçalayın. Scathe sıradan bir birinci şahıs nişancı oyunu değil… Her fırsatta topyekün, kurşun yakıtlı savaş, ölümcül mermiler ve sayısız şeytanla mücadele edin. Düşmanlarınızı ve gelen ateşi patlatmak için Scathe’nin inanılmaz hızını kullanın. Scathe’nin her biri yıkıcı bir ikincil ateşle donanmış delicesine güçlü silah cephaneliği ile düşmanlarınızı parçalayın. Hot Hatch ile cehennem ateşi püskürtün ya da Bow Blade ile sonsuz kötülüğü parçalayın.

Scathe nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Scathe indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Scathe’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Scathe klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Scathe ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64 bit)
 • İşlemci: Intel i5-10400 @ 2.9GHz | 3.5GHz’de AMD Ryzen 5 1500X
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GT 1030 2GB | AMD R9 280 3 GB
 • DirectX: sürüm 11
 • Ağ: genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 30 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı:
 • Ek Yorumlar: Orta ayarlar.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin