Scampr Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Scampr Free Download PC oyunu. Scampr, 7 Haziran 2021’de piyasaya sürüldü.

Oyun hakkında

Scampr, bir akvaryum balığını hatırladığı gibi dünyadaki yaşamı yeniden yaratmak için uzaylılar tarafından icat edilen şirin bir kırsal mezrada geçen bir açık dünya oyunudur. Japon balığı, dünyanın nasıl çalıştığına, balinaların havada uçmasına ve meşe palamutlarının minyatür zürafalara dönüşmesine ilişkin bazı gerçekleri yanlış hatırlamış olabilir. Ve siz hayvanları harekete geçirirken (onlara meşe palamudu atarak) akvaryum balığının kaybolması ve serbest bırakılması dışında her şey yoluna girecek. Neyse ki, sen bir sincapsın, bu yüzden bu senin için bir iş. Biraz meşe palamudu al. Bir ağaca koş. Bir çit boyunca yürüyün. Güç alanlarını devre dışı bırakın. Bir balinaya binin (ya da iki!) Gece dünyasını ziyaret edin. Bir sualtı laboratuvarını deneyimleyin. Eski uygarlıkların eserlerini görün. Japon balığının kaybolması ve salıverilmesi ve hayvanların aktive edilmesi dışında sorun yok.

Scampr Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Scampr indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Scampr’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Buraya).
 4. Scampr klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Scampr ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Scampr Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows10 (64bit)
 • İşlemci: 3.5 GHz veya üzeri ile AMD FX-8350 veya Intel Core i5-4690K veya daha yenisi
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: 4 GB Direct3D 11 özellikli grafik kartı – GeForce GTX 960 veya Radeon R9 380
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 25 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Entegre veya özel DirectX 9 uyumlu ses kartı
 • Ek Yorumlar: Steam için klavye, fare ve internet bağlantısı.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin