SBK 22 Indir (v2022.09.15 & ALL DLC)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş SBK 22 Ücretsiz İndir PC Oyunu. SBK 22, 15 Eylül 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Superbike'ınızı eyerleyin ve resmi WorldSBK™ 2022'de yarışırken ne yaptığınızı gösterin. On yıl sonra SBK™, rekabetin heyecanını yaşayabilmeniz için gerçek sürücülerin girdileriyle yaratılan, her zamankinden daha sürükleyici ve ilgi çekici bir oyunla geri dönüyor! 2022 Resmi Şampiyonası ile yüzleşin, 24 sürücü arasından seçim yapın, 12 etapta değerinizi kanıtlayın ve podyumun en üst basamağına ulaşın. Sadece bir hafta sonunda birinci olmak ister misiniz? Becerilerinizi test etmek ve sürekli değişen durumlarda zafer kazanmak için üç günlük ücretsiz uygulama, Tissot Superpoles ve yarışlara kendinizi kaptırın. Tek ihtiyacınız olan doğru kesikli çizgide bir imza ve kariyerinize Superbike dünyasında başlayabilirsiniz: en iyi takımlara katılmak için itibarınızı artırın ve sizi zirveye kadar destekleyen mükemmel kadroyu oluşturmak için profesyonelleri işe alın. podyum! Bisikletinizi unutmayın: Süspansiyon yönetiminden motor yükseltmelerine kadar her parametre üzerinde kontrole sahipsiniz, böylece hayallerinizdeki süper motosikleti başarıyla oluşturabilirsiniz. En sevdiğiniz motosikleti piste çıkarın, yakıt seviyelerini yönetin ve en zor durumlardan tam olarak yararlanmak için doğru lastikleri seçin. Makine öğrenimine dayalı nöral yapay zeka sistemi ANNA tarafından daha da sert ve öngörülemez hale getirilen rakiplerle karşılaşacağınız için her karar önemlidir.

SBK 22 nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. SBK 22'nin indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “SBK 22'ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. SBK 22 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

SBK22 Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile SBK 22 ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: Intel Core i5-6600K (4*3500) veya eşdeğeri – AMD Ryzen 5 2500U (4*2000) veya eşdeğeri
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Radeon RX 570 (8192 VRAM) veya eşdeğeri – GeForce GTX 1650 (4096 VRAM) veya eşdeğeri
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 12 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin