SAW Indir

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş SAW Free Download PC oyunu. SAW 6 Ekim 2009’da yayınlandı

Oyun hakkında

Hikaye, terk edilmiş bir akıl hastanesinde uyanan Dedektif David Tapp etrafında dönüyor. Uzun zamandır baş düşmanı olan Jigsaw tarafından yakalandı. Bu seri katili yakalamaya takıntılı olan Tapp’ın görevi, onu tüketti ve ailesini mahvetti, bu da boşanma, zihinsel dengesizlik ve terk edilmeyle sonuçlandı. Daha da kötüsü, bu çılgın kovalamaca Tapp’ın kariyerini mahvetti ve uzun süredir arkadaşı ve partnerinin Jigsaw’un tuzaklarından biri tarafından öldürülmesini izliyordu. Şimdi Jigsaw üstünlüğe sahip ve dedektifi ele geçirdi. Tapp kaçmak için – yıllarca üzerinde çalıştığı gibi – ölümcül bir oyun oynamalı ve bunu yapmak için Jigsaw’un kendisi ve diğerleri için kurduğu ölümcül tuzaklar ve bulmacalardan kurtulmalıdır. Ancak her kurbanın Tapp ile karanlık bir bağı vardır. Tapp onu kurtaracak mı? Jigsaw Killer’ı bulma saplantısından kurtulabilir mi?

SAW’ı indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. SAW indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “SAW.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
  4. SAW klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

SAW ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile SAW Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows XP veya daha yenisi
  • İşlemci: 2.00 GHz’de Intel® Core2 Duo T6400 / AMD Athlon II X2 250.
  • Hafıza: 2 GB RAM
  • Grafik: GeForce 7600 / Radeon X1900 veya daha iyisi
  • Kamp: 2 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.