Sass VS Fash: Girlballs of Steel Indir


Sass VS Fash: Girlballs of Steel Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Sass VS Fash: Girlballs of Steel 2 Ocak 2023'te yayınlandı

Oyun hakkında

Dördüncü Reich'a hoş geldiniz. Bu heyecan verici Nazi cinayet macerasında Führer'e suikast düzenleme göreviniz vardı. Ancak planlar başarısız olur ve Führer'in kişisel askeri kalesi Schloss Johannstein'ın derinliklerine hapsedilirsiniz. Johannstein'ın derinliklerinden kaçıp sonunda Johannland'ın lideri Johann W. Weiss'i öldürme görevinizi tamamlayacak mısınız? Sass VS Fash, Johannland'daki tüm şeytani Nazileri katletme ve Führer'e suikast düzenleme görevinizi tamamlama görevinde RED HYENA kod adlı Joan Marie rolünü üstlendiğiniz Wolfenstein günlerine retro bir FPS geri dönüşüdür. Doğaüstü, eski moda faşizm ile modern New Age politik ve teknolojik dünyasını harmanlayarak, becerilerinizin faşist ordulara karşı test edileceği çılgın, aksiyon dolu bir Nazi karşıtı boğuşmanın içine atılacaksınız.

Sass VS Fash: Girlballs of Steel'i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Sass VS Fash: Girlballs of Steel indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Sass VS Fash: Girlballs of Steel'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Sass VS Fash: Girlballs of Steel klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Sass VS Fash: Girlballs of Steel Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Sass VS Fash: Girlballs of Steel'i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 veya üzeri
 • İşlemci: Intel Core i5 6600
 • Hafıza: 16 GB bellek
 • Grafik: Nvidia GTX 1060 Ti
 • Depolamak: 320 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin