Sanctum 2 Indir (Incl. ALL DLC’s)

Sanctum 2 Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş. Sanctum 2, 15 Mayıs 2013’te yayınlandı

Oyun hakkında

Sanctum 2, dünyanın ilk kule savunma / FPS hibrit oyununun devamı niteliğindedir. Dört benzersiz karakter sınıfından birini seçin ve oksijen üreten çekirdekleri, varoluşlarıyla tehdit edilen ölümcül uzaylı ordularından korumak için bir göreve başlayın. Yeni ve kapsamlı özelleştirme sistemiyle karakterinizi tam olarak istediğiniz gibi donatın. Kendi kulelerinizi, silahlarınızı ve avantajlarınızı seçin, ancak onu yok etmek isteyen acımasız ordulara karşı insanlığın son savunması olduğunuz için akıllıca seçim yapın. Sanctum 2, bağımsız bir stüdyo için çıtayı gerçekten yükseltmek için topluluk geri bildirimleri ve yenilikçi tasarım kullanılarak sıfırdan inşa edilmiş yeni bir oyundur. Sanctum 2’de başarılı olmak için farklı oyun türlerinden öğeler kullanacaksınız. İnşaat aşamasında, düşmanlar saldırmadan önce kuleler ve duvarlar inşa edin, ardından savaşa atlayın ve FPS modunda her şeyi parçalara ayırın. LOEK III gezegeninin sırlarını keşfetmek ve uzaylıların neden çekirdeği yok etmeye bu kadar kararlı olduklarının arka planını öğrenmek için tek oyunculu kampanyayı kendiniz geçebilir veya dört arkadaşınızla kooperatif olarak oynayabilirsiniz. Orijinal oyunun başarısını temel alan Sanctum 2, tek gerçek FPS / kule savunma melezidir. Başka hiçbir oyun, her iki türü de sorunsuz bir şekilde birleştiren bir oyun sunmaz.

 • Kule Savunması – Düşmanların çekirdekleri yok etmesini önlemek için karmaşık labirentler tasarlayın ve güçlü kuleler inşa edin.
 • First Person Shooter – Sadece arkanıza yaslanıp seyretmeyin, aksiyona kendiniz atlayın!
 • Dört oynanabilir karakter sınıfı – her birinin kendi güçlü, zayıf yönleri ve silahları vardır.
 • Kapsamlı Özelleştirme Sistemi – Güç numaraları ekleyerek avantajları seçin veya oyunu çılgına çevirin.
 • Oyun İçi Görsel Roman – LOEK III’ün sırlarını keşfetmek için vurduğunuz her kart için bir çizgi roman sayfasının kilidini açın.
 • İlerleme sistemi – rütbenizi yükseltin ve yeni silahların, kulelerin ve avantajların kilidini açın.
 • 4 Oyunculu İşbirliği – Hikayeyi kendiniz gözden geçirin veya istediğiniz zaman diğer oyuncularla takım kurun.

Sanctum 2’yi indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Sanctum 2’yi indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Sanctum.2.Complete.Pack.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Sanctum 2 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Sanctum 2 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Sanctum 2 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP (SP3)
 • İşlemci: 1,6 GHz çift çekirdekli işlemci
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: Shader modeli 3.0, 256 MB VRAM
 • DirectX®: 9.0c
 • Hard disk: 4 GB boş alan
 • Ses: DirectX 9.0c uyumlu, 16 bit

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.