Salt 2: Shores Of Gold Indir (v2022.2.1)


Salt 2: Shores Of Gold Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Salt 2: Shores Of Gold, 20 Eylül 2022'de gösterime girdi

Oyun hakkında

Salt 2, sonsuz bir prosedürel dünyada keşif, zanaatkarlık ve hayatta kalmaya odaklanan bir açık dünya korsan oyunudur. İstediğiniz yöne yelken açın ve mağaralar, harabeler, korsan kampları ve diğer gizemli yerlerle dolu adaları keşfedin. Güçlü silahlar ve zırhlar yapın, hayatta kalmak için avlanın ve balık tutun, görevlere çıkın, teçhizatınız için benzersiz beceri ağaçlarının ve yeteneklerin kilidini açarak karakterinizin seviyesini yükseltin ve geminizi göl yapmak için eviniz olacak şekilde dekore edin. Salt'ı diğer korsan oyunlarından farklı kılan şeyin ne olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Birincisi, tek oyunculu modda keşif deneyimine odaklandık. Teknenizi yönetmenize yardımcı olacak arkadaşlara ihtiyacınız yok veya keşif yaparken diğer oyuncular tarafından saldırıya uğrama konusunda endişelenmenize gerek yok. Bu, deniz savaşına odaklanan bir oyun değil, denizi kendi hızınızda keşfetme, görevleri tamamlama, güçlü öğeler oluşturma, beceri sistemlerini seviye atlama ve ilginç yerleri ve ganimetleri keşfetme gibi PVE içeriğine odaklanan bir oyundur. Geminizin denizdeki eviniz olmasına da büyük özen gösterilmiştir. Geminizin herhangi bir yerine yerleştirebileceğiniz 100'den fazla farklı gemi dekorasyon öğesi ekledik. Ayrıca dünyayı prosedürel olarak oluşturduk, böylece onu istediğiniz yönde istediğiniz kadar keşfedebilirsiniz. Sadece kendinizi kaybetmekle kalmayıp içinde yaşayabileceğiniz bir dünya yaratmak istedik. Maceranızın hızını belirliyor ve ne yapmak istediğinize siz karar veriyorsunuz. Belki destansı görevlere çıkıp bir dünya patronu avlama havasındasınızdır, ya da belki sadece oltanızla kıyıda dinlenmek ve biraz balık tutmak istiyorsunuz. Her ne ise, istediğiniz gibi oynayabilir ve nereye gittiğinizde ve ne yaptığınızda tam bir özgürlüğe sahip olabilirsiniz. Sonsuz bir okyanusun ortasında başlayın, bir yön seçin ve yöntemsel olarak oluşturulmuş bir dünyada yelken açın. Bir pusula ve sekstantla denizlerde gezinin ve sizi yeni konumlara yönlendirmek için harita koordinatlarını kullanın. Harabeler, mağaralar, korsan kampları, limanlar ve ganimet ve irfan dolu diğer gizemli yerleri olan bilinmeyen adaları keşfedin. Adalar prosedürel olmasına rağmen, cazibe merkezlerimiz benzersiz sırlar, bilmeceler ve tasarımlarla el yapımıdır.

Salt 2: Shores Of Gold nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Salt 2: Shores Of Gold indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Salt 2: Shores Of Gold”a tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan da edinebilirsiniz) burada).
 4. Salt 2: Shores Of Gold klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Tuz 2: Altın Kıyıları Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Salt 2: Shores Of Gold ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü
 • İşlemci: 2,5 GHz dört çekirdekli veya benzeri
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Shader Model 5.0 ile GTX 660 veya üstü
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin