Sakura Gamer Indir (v1.0 & Uncensored)


Sakura Gamer Direct Link'te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Sakura Gamer 5 Ekim 2017'de yayınlandı

Oyun hakkında

Nekohime genç bir kızken bir video oyunu geliştiricisi olmayı hayal ediyordu. Şimdi yirmili yaşlarının başında, bilgisayar onarım teknisyeni olarak sıkıcı işine odaklanma hayalinden vazgeçti. Gün içinde oyun geliştirmeye odaklanmak için yeterli zaman yok – ve bu kadar gerçekçi olmayan fikirlere sahip olmak için çok yaşlı değil mi? Ta ki çocukluk arkadaşı Clover onu çekici Suki ile tanıştırana kadar. Nekohime'nin hayalini gerçeğe dönüştürmeye ve sonunda bir oyun geliştirmeye kararlı olan Suki, Nekohime'nin kendinden şüphe duymasının onu durdurmasına izin vermeyi reddeder. Beğenin ya da beğenmeyin, Nekohime bu iki neşeli, neşeli kızla yepyeni bir dünyaya taşındı. Birlikte hit bir oyun yapabilecekler mi yoksa hepsi ücretsiz mi olacak? Ve Nekohime sonunda gerçek aşkı bulmayı başaracak mı?

Sakura Gamer'ı İndirin ve Yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Sakura Gamer indirme işlemi bittiğinde, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Sakura Gamer'a Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
  4. Sakura Gamer klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Sakura Gamer ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Sakura Gamer'ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT::
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! .Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows XP +
  • İşlemci: 1,2 GHz Pentium 4
  • Hafıza: 1 GB RAM
  • Grafik: 1280 x 720
  • Depo: 300 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin