Sakuna: Of Rice And Ruin Indir

Sakuna: Of Rice and Ruins Ücretsiz indir PC oyunu doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş. Sakuna: Of Rice And Ruin 10 Kasım 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Şımarık hasat tanrıçası Sakuna, cennet gibi zengin evinden iblislerin akınına uğrayan bir adaya sürülür. Ehlileşmemiş vahşi doğada, doğuştan gelen hakkını bir savaşçı tanrı ve hasat tanrıçasının kızı olarak, elementleri aşındırarak, canavarlarla savaşarak ve gücünün kaynağı olan pirinç yetiştirerek yeniden keşfetmelidir. Bu yasak yerde onun yanında, koruyucusu Tama ve bir grup serseri var. Bu beklenmedik yoldaşların birlikte, Hinoe Adası’nın hem toprağını hem de şeytanlarını evcilleştirmek için bir araya gelmesi gerekir. Sakuna: Of Rice and Ruin, Edelweiss tarafından beğenilen Astebreed’in arkasındaki bağımsız ekip, yana kaydırma eylemini derin işçiliği ve pirinç ekimi ile dünyada bir yer bulma hakkında güçlü bir hikayede birleştiriyor. Uzak platformları ele geçirmek, tehlikeden kaçmak ve güçlü düşmanların üstesinden gelmek için büyülü “ilahi kıyafetlerde” ustalaşırken şeytani canavarları yenmek için hızlı, ağır ve özel saldırıları bir arada zincirlemek için tarım araçlarını silah olarak kullanın. Mükemmel mahsulü yetiştirmek için ekimden hasada kadar ayrıntılı adımları izleyerek antik tarım sanatını öğrenin. Hasat tanrıçası olarak Sakuna’nın gücü, dövüş becerileriyle doğrudan ilişkili olan estetik ve tat gibi özelliklerle her pirinç hasadıyla birlikte artar. Sakuna’nın ölümlü yoldaşları, maceralarından topladığı malzemeleri ve malzemeleri kullanarak onun için silahlar, zırhlar ve yemekler yaparlar ve onun için görevleri tamamlamak daha da fazla seçeneğin kilidini açacaktır. Kadın kahraman, geleneksel Japon mitolojisinden esinlenen, ancak birçok benzersiz kıvrım ve dönüşe sahip bir tanrı ve iblis panteonunun parçasıdır. Hikaye ve dünya, bazıları tanıdık ve diğerleri tamamen orijinal, sevgiyle işlenmiş ayrıntılarla doludur.

Sakuna’yı İndirin ve Yükleyin: Of Rice And Ruin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Sakuna: Of Rice And Ruin indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Sakuna.Of.Rice.and.Ruin.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, WinRAR gerektirir ve Buraya).
 4. Sakuna: Of Rice And Ruin klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları varsa, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Sakuna: Pirinç ve harabe ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Sakuna: Of Rice And Ruin Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR !!. Txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 8.1 / 10
 • İşlemci: Intel Core i5-7500
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX 750 Ti
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 7 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.