Sailing Era Indir (v1.2.3 & ALL DLC)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Sailing Era Ücretsiz İndir PC Oyunu. Sailing Era, 11 Ocak 2023'te yayınlandı

Oyun hakkında

Hikaye, 15. ila 17. yüzyıllardaki büyük coğrafi keşifler çağında geçiyor. Dünya deniz yollarıyla birbirine bağlı ve bu da deniz keşiflerinde bir patlamaya yol açıyor. O zamanın her genç denizcisi, okyanusta özgürce yelken açmak için kendi gemisine sahip olmanın hayalini kurar. Bazıları kaderlerini değiştirmeye çalışır, bazıları ise tarih yazmayı umar. Gerçek ölçekli harita ve okyanus, kara, muson akıntıları ve hava değişikliklerinin son derece ayrıntılı rekreasyonu, uçsuz bucaksız bir deniz dünyası yaratır. Ani hava değişiklikleri, öngörülemeyen rüzgarlar, batık hazine, korsan saldırıları ve gizlenen tehlikelerle yüzleşin. Ve okyanusta yeni ve heyecan verici bir yolculuk yaşayın. Deneyimlemek için egzotik yerel kültürle dolu yaklaşık 200 benzersiz liman. Limanlarda erzak tedarik edebilir, ticaret yapabilir, sipariş kabul edebilir, denizcileri işe alabilir, yatırım yapabilir ve diğer birçok faaliyette bulunabilirsiniz. İçini keşfetmek için bir kara keşif ekibi bile oluşturabilirsiniz! Fiyatlar limanlardaki duruma göre dalgalanır ve bu da nihayetinde daha yüksek karlara yol açar. Mevcut mal, öğe ve premium gemi çeşitliliğini artırmak için ticaret ve komisyonlar yoluyla liman gelişimini teşvik edin. Eşsiz geçmişlere sahip dört kaptanın hayatını alıyorsunuz. İngiliz bilim adamları, efsanevi korsanlar, Yahudi tüccarlar ve Japon roninler gibi 30'dan fazla seçkin şahsiyet askere alınmayı bekliyor. Onlardan en iyi şekilde yararlanmak için bunları akıllıca kullanın. Kahramanların bile güvenilir yol arkadaşlarına ihtiyacı vardır! Büyümelerine yardımcı olun, yeni özelliklerin kilidini açın ve her türlü zorluğu kolaylıkla aşmak için mevcut olan çok çeşitli stratejiler için temel becerileri yükseltin. Tarihten ondan fazla ünlü gemi aslına sadık kalınarak yeniden yaratıldı. Caravel ve Galleon gibi ünlü gemileri toplayın veya kendi benzersiz geminizi özelleştirin. Bir deniz savaşında, mesafe yaratmak ve toplarınızın konumunu değiştirmek için rüzgarı kullanın, ardından düşmanlarınızın üzerine bir ateş yağmuru yağdırın. ya da tam tersini yapın ve kılıç dövüşünün heyecanını yaşayın. Tarihi kalıntılar, batık gemiler, korsan hazineleri… Açık denizler gizemlerle doludur. Bilinmeyeni keşfedin, gizemli hazineleri ortaya çıkarın, eski uygarlıkları keşfedin ve dünyanın her köşesini özgürce keşfedin!

Sailing Era nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Sailing Era indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Sailing Era'ya Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bu, edinebileceğiniz 7-Zip gerektirir. burada).
 4. Sailing Era klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Yelken Çağı Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Sailing Era'yı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 (64 bit)
 • İşlemci: i5-2320 3GHZ 4 çekirdekli
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: GTX750 2 GB
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 15 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: 64 bitlik bir sisteme ihtiyacınız var

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin