RXC – Rally Cross Challenge Indir (v0.1.1)


RXC – Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Rally Cross Challenge Ücretsiz İndir PC Oyunu. RXC – Rally Cross Challenge 22 Kasım 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Grup D üretim arabalarından Grup R profesyonel ralli canavarlarına sürün. 55 yarış serisindeki gibi kariyer yolunuzu seçin. Yarışları kazanarak yıldızları ve üniformaları toplayın, şampiyonlukları kazanarak araçları toplayın. Kariyer sizi 11-25 saate kadar sürücü koltuğunda tutar. 672 küresel liderlik tablosunda en iyi hızınıza ulaşmak için becerilerinizi geliştirin ve diğer oyuncularla rekabet edin. 8 devrenin her biri, her turda devam etmenizi sağlamak için dinamik tutuş yüzeylerine sahip 12 pist düzenine sahiptir. Turlar, süre, hasar ve daha fazlasını kontrol ederek çevrimiçi yarışlarınızı özelleştirin. 3 turluk hızlı bir sprint veya 24 saatlik zorlu bir dayanıklılık yarışı oluşturun, olasılıklar sonsuzdur. Multiplayer ayrıca her haritayı arkadaşlarınızla keşfetmeniz için bir Serbest Dolaşım moduna sahiptir. Nasıl oynamak istediğinize siz karar verin. Diğer oyuncularla, duvarlarla ve engellerle temasa geçtiğinizde 27 aracın her birinin performansı etkilenecektir. Eğik süspansiyon ve yönlendirmeden tekerlek ve lastiklerin kaybolmasına kadar, dikkatsiz sürüş sizi podyumun tepesinden uzak tutar. Pistte yavaş bir sürüşle ihtiyacınız olduğu kadar zaman ayırın. Bir virajda yeni bir hat deneyin veya belirli bir fren bölgesini kesin. Çok oyunculu modda birkaç arkadaş ekleyin ve her alanın sunduğu her şeyi keşfedin.

RXC – Rally Cross Challenge'ı indirin ve kurun

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. RXC – Rally Cross Challenge'ın indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “RXC – Rally Cross Challenge'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. RXC – Rally Cross Challenge klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

RXC – Rally Cross Challenge ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile RXC – Rally Cross Challenge Free Download'ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 hizmet paketi 1
 • İşlemci: AMD FX 6300 3,5 GHz / Intel Core i3-6300 3,8 GHz
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Radeon HD 7750 / Nvidia GeForce GTX 550 Ti
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 10 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin