Ruya Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş olarak Rüya Free Download PC oyunu. Rüya 2 Kasım 2017’de serbest bırakıldı

Oyun hakkında

Rüya’nın ruhsal yolunun minimalist bulmacalarla kaplı tekbenci hikayesiyle rahatlayın. Rüya, sizi rahatlatacak garantili kendi Enrico Ercole’umuz tarafından yapılmış akustik illüzyonlar sunuyor! 64 el yapımı bulmaca ile kendinize sorun. Rüya’nın anılarını ilerletmek ve kilidini açmak için kaydırın, kaydırın, patlatın ve sevimli karakterleri bırakın. Oynarken, Rüya’yı çiçeklerle süsleyin ve her seviyenin sonunda Rüya’nın zihnini arındırmak için onları sallayın. Sizi gülümsetecek, içinizi ısıtacak, resimli bir görsel anlatım. Derin bir rahatlama durumuna girebilmeniz için binaural vuruşları optimize edin. Yağmurun sesi, yağan kar ve ıslık çalan rüzgar sizi 8 gerçeküstü rüya manzarasına kaptırır.

Rüya nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Rüya indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Ruya’ya Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Buraya).
  4. Rüya klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Rüya Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Rüya indirmesini başlatmak için aşağıdaki indir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: OS X sürümü Leopard 10.5.8, Snow Leopard 10.6.3 veya üstü.
  • İşlemci: Intel Mac 2,5 GHz
  • Hafıza: 1 GB RAM
  • Depo: 197 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin