Rush Rally 3 Indir


Rush Rally 3 Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Rush Rally 3, 24 Kasım 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

60 FPS yarış (desteklenen cihazlarda 120 fps) gece veya gündüz, yağmur veya kar! Her biri kar, çakıl, asfalt ve toprak gibi farklı yüzey tiplerine sahip 100'den fazla yeni ve benzersiz aşama! 15 yılı aşkın deneyim temelinde geliştirilen, gerçek zamanlı araç deformasyonu ve hasarı da dahil olmak üzere, şimdiye kadarki en iyi araç dinamiği modellerinden biriyle sürün. Tam güç geri bildirim tekerleği desteği de dahil olmak üzere tümü tamamen yapılandırılabilir favori kontrol cihazınızla yarışın! Rally Cross'ta kariyer moduna geçin, birçok ülkede tek bir ralli sürün veya diğer arabalarla metali metale taşlayın. Haftalık etkinliklerde benzersiz bir parkur seçkisinde dünyadaki diğer oyunculara karşı yarışın! 20'den fazla farklı araba ile bir garajı yükseltin, ayarlayın ve özelleştirin. Araçlarınızın görünümünü tamamen değiştirmek için tasarım düzenleyiciyi kullanın. Her arabayı gerçekten benzersiz kılmak için yeni tekerlekler ve yükseltmeler satın alın.

Rush Rally 3 nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Rush Rally 3'ün indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Rush Rally 3'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Rush Rally 3 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Rush Rally 3 Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Rush Rally 3 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 64-bit veya daha yenisi
 • İşlemci: Intel Core i3 4130T (2,9 GHz) / AMD FX 6300 (3,5 GHz)
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: Nvidia GeForce GTX 770 (1 GB) / AMD Radeon HD 7870 (1 GB)
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 300 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin