Runaway, The Dream Of The Turtle Indir


Runaway, The Dream Of The Turtle Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Runaway, The Dream Of The Turtle 12 Mart 2007'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Sürprizlerle dolu çılgın bir hikayede Brian ve Gina ile dünyanın dört bir yanına seyahat edin. Korsanlar, casuslar, sörfçüler, askerler ve hatta uzaylılar katılıyor – hep birlikte zevk alacağınız ve sonsuza kadar hatırlayacağınız harika bir ödüllendirici deneyim yaratmak için! Sevimli karakterler, kaburga kıran mizah, akıllara durgunluk veren bulmacalar ve çarpıcı grafiklerle Runaway, The Dream of the Turtle, görülmesi gereken bir manzara. Runaway, The Dream of the Turtle, tamamen eğlence içeren bir macera oyunudur.

 • Zengin senaryolar, yaygın mizah ve ilgi çekici bulmacalarla güzel bir şekilde üretilmiş bir macera oyunu.
 • Dünyada keşfedilecek yüzlerce yer.
 • Bir saatten fazla muhteşem animasyon sekansları entrikayı, olay örgüsünü ve birçok komik anı canlandırıyor.
 • Sinema kalitesinde dublaj ile yüksek kaliteli ses ve vokal ve enstrümantal parçalarla orijinal ve son derece ilham verici bir film müziği.

Runaway, The Dream Of The Turtle nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Runaway, The Dream Of The Turtle indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Runaway, The Dream Of The Turtle” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Runaway, The Dream Of The Turtle klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Kaçak kaplumbağanın rüyası ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile Runaway, The Dream Of The Turtle ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • Windows 98/ME/2000/XP
 • Pentium IV 1.6GHz / Athlon XP 1600+
 • 128MB RAM (Windows 2000/XP için 256MB)
 • 32 MB DirectX 9 uyumlu grafik kartı (min. 1024×768 16Bit)
 • DirectX 9 uyumlu ses kartı
 • DirectX 9 veya üstü (diskte bulunur)
 • 2,5 GB boş disk alanı (minimum kurulum için)
 • Windows uyumlu klavye ve fare

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin