Royal Legends: Marshes Curse Collector’s Edition Indir

Royal Legends: Marshes Curse Collector’s Edition Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Royal Legends: Marshes Curse Collector’s Edition 4 Ocak 2022’de çıktı.

Oyun hakkında

Küçük bir eyalet kasabası olan Liberville’e bir görev için gönderilen kralın danışmanısınız. Son zamanlarda, kayıp insan sayısı arttı. Durum yerel yetkililerin kontrolü dışındadır. Yerliler çok endişeli, ölümünün intikamını almak için geri gelen bataklık cadısını suçlayacaklarından oldukça eminler. Gerçi … kimse onu ya da orman kulübesini görmedi! Yani cevap bulmanız gereken iki soru var. Kim masum insanları kaçırır? Ve hepsinden önemlisi … neden?

Royal Legends: Marshes Curse Collector’s Edition’ı indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Royal Legends: Marshes Curse Collector’s Edition indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Royal Legends: Marshes Curse Collector’s Edition” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir). burada).
  4. Royal Legends: Marshes Curse Collector’s Edition klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Royal Legends: Marshes Curse Collector’s Edition Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Royal Legends: Marshes Curse Collector’s Edition’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
  • İşlemci: 1.7 GHz
  • Hatırlatma: 1 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depo: 1200 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin