Rogue Warrior Indir

Rogue Warrior Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Rogue Warrior 1 Aralık 2009’da piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Rogue Warrior, Richard “Demo Dick” Marcinko’nun patlayıcı kişiliğini aksiyon dolu tek oyunculu bir seferde ve yoğun çok oyunculu savaşta gösteren karakterli bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Şüpheli bir Kuzey Kore balistik füze programını bozmak için Richard ‘Demo Dick’ Marcinko olarak demir perdenin arkasına geçin. Görevde kısa süre sonra, Soğuk Savaşın gidişatını komünistlerin lehine çevirebilecek bir komplo keşfediyorsunuz. Jeopolitik güç dengesini değiştirebilecek ve bir yıkım izi bırakabilecek bir teknolojiyi yok etmek için SSCB’nin bağırsaklarına adım atarken görevi kendi ellerinize almanız gerekecek!

 • Gerçek bir efsane olarak oynayın – Gerçek bir Amerikan kahramanı olan Richard “Demo Dick” Marcinko olarak oynayın. Meydan okuyan, kaba ve bazen umursamaz davranışları ona tarih kitaplarında hem şöhret hem de utanç kazandırdı. Şimdi kendinizi Black Ops’a kaptırırken patlayıcı doğasına bürünün ve işi bitirmek için geleneksel savaş kurallarını çiğneyin.
 • Brutal Kills – 25’ten fazla benzersiz acımasız öldürme ile, düşmanı devirmek için ne gerekiyorsa yapacaksınız. Hiçbir numara çok kirli değildir, çünkü mümkün olduğunca sürpriz unsurunu koruyacaksınız – düşmanı sizi bulmadan önce bulun ve öldürün.
 • Fırsat Hedefleri – Aksi halde düşmana fayda sağlayacak hedefleri ortadan kaldırarak taktiksel avantaj yaratırken bir yıkım aracı olun.
 • Çok Oyunculu Mod – Çevrimiçi olarak başkalarına karşı yarışın ve hatta arkadaşlarınıza acımasız öldürme hareketleri yapın.
 • Ödüllü yetenek – Altın Küre ödüllü ve Oscar adayı Mickey Rourke, oyunda Dick Marcinko’nun karakterini gündeme getiriyor.

Rogue Warrior’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Rogue Warrior indirildikten sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Rogue.Warrior.zip Dosyasına Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. Rogue Warrior klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Rogue Warrior ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Rogue Warrior Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP / Vista
 • İşlemci: 3.4 GHz Intel Pentium 4 veya eşdeğer işlemci
 • Hafıza: 1 GB RAM (XP) / 2 GB RAM (Vista)
 • Grafik: 256 MB RAM’li DirectX 9.0c uyumlu grafik kartı (NVIDIA 7900 veya üstü, ATI X1800 veya üstü)

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.