Rockets Are Super Hard Indir

Rockets Are Super Hard Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Rockets Are Super Hard 19 Mayıs 2020’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Siz ve takım arkadaşlarınız (yerel kooperatif) yalnızca size füze fırlatma görevinizi tanıtan bir el kitabına (100 sayfadan fazla, köprü) sahip olursunuz. Oyunu kazanmak için kodları girerek, düğmelere basarak, anahtarları çevirerek ve düğmeleri çevirerek karmaşık bulmacaları çözmek için birlikte çalışın! Ekibinizi toplayın ve birlikte çalışmak ve görevinizi gerçekleştirmek için farklı roller atayın. 2, 3, 4 veya 5+ kişi tarafından etkin bir şekilde oynanabilen çeşitli zorluk derecelerinde çok sayıda görev vardır. Ayrıca, oyunu grup büyüklüğüne veya tercih edilen zorluk seviyesine göre dengelemenize izin veren özel bir görev modu da vardır. Ana oyun, belirli bir sırayla tamamlanması gereken farklı panellerle, başlangıçta farklı bölümlere ayrılmıştır. Ön fırlatma panelleri T-0’dan önce, itme ve uçuş panelleri roket havadayken ve yörünge panelleri roket yörüngedeyken – siz hata ayıklama panelleriyle ilgilenirken tamamlanmalıdır. 100’den fazla sayfalık PDF kılavuzu, takım arkadaşlarınız tarafından ücretsiz olarak indirilebilir ve oyunda bulunan 20 sürücü, 26 başlangıç, 11 yörünge, 5 uçuş ve 4 hata ayıklama bulmacası için talimatlar içerir.

özellikleri

 • Yerel kooperatif
 • Her biri kendi fırlatma gereksinimlerine sahip 20 farklı füze dahil 50’den fazla benzersiz bulmaca
 • Çeşitli başlangıçlar sunan dinamik olarak oluşturulmuş görevler
 • Temel bilgileri öğreten eğlenceli eğitim modu
 • Farklı zorluk derecelerinde 35 hazır görev
 • Grup olarak oynamak için takımdan sadece bir kişinin oyunu satın alması gerekir. Diğer oyuncular seyahat rehberine (100’den fazla sayfa) ücretsiz olarak erişebilir
 • Tek oyuncu modu
 • Füzeler!

Rockets nasıl indirilir ve kurulur çok zor

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Rockets Are Super Hard indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Rockets Are Super Hard” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). burada).
 4. Rockets Are Super Hard klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Roketler Süper Zor Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Rockets Are Super Hard’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10
 • İşlemci: 1.5 GHz
 • Hatırlatma: 2 GB RAM
 • Grafik: 1 GB video belleği
 • Depo: 1 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin