Rocket League Indir (v1.42)

Rocket League Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş. Rocket League 7 Temmuz 2015’te yayınlandı

Oyun hakkında

Popüler arena klasiği Süpersonik Akrobatik Roketle Güçlendirilmiş Savaş Arabalarının uzun zamandır beklenen, fizik tabanlı devam oyununda futbol, ​​sürüş ile yeniden buluşuyor! Fütüristik bir spor aksiyon oyunu olan Rocket League®, oyuncuları çok detaylı arenalarda inanılmaz hedefler veya epik geçit törenleri için toplara çarpabilen güçlendirici teçhizat araçlarıyla donatıyor. Rocket League®, gerçekçi etkileşimleri simüle etmek için gelişmiş bir fizik sistemi kullanır ve oyunculara kulüp futbolunun bu inanılmaz, yüksek oktanlı yeniden yorumunda tam bir sezgisel kontrol hissi vermek için kütle ve dinamiklere dayanır.

Rocket League’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Rocket League indirme işlemi tamamlandıktan sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Rocket League v1.42 + 19 DLC’s.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. Rocket League klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Rocket League ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Rocket League’i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya daha yeni
 • İşlemci: 2,4 GHz çift çekirdekli
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX 260 veya ATI 4850
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depo: 7 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.