Rocket Knight Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Rocket Knight Free Download PC oyunu. Rocket Knight, 11 Mayıs 2010’da piyasaya sürüldü.

Oyun hakkında

Sparkster, klasik yandan kaydırmalı roket aksiyon serisinin son bölümü olan Rocket Knight ile yeni nesil platformlara muzaffer girişini kutluyor. En sevdiğimiz sıçan kahramanı 15 yıl sonra eve döner ve Zephyrus Krallığı’nı harap halde bulur. Halkının hayatını tehdit eden tehditkar bir kurt ordusunu atlatmak ve yenmek için zekanızı ve Sparkster’ın güvenilir füze paketini kullanın.

 • Muhteşem yeni nesil grafikler ve çarpıcı yeni ortamlar. Sparkster’ı hiç böyle görmediniz!
 • Tüm yeni seviyeler ve zorluklar. Devasa platform seviyeleri ve heyecan verici roket uçuş seviyeleri ile dört genişleyen yeni dünya!
 • Klasik roket aksiyon oyunu. Sparkster’ı fırlat ve yoluna çıkan engellerin ve düşmanların arasından atla!
 • Kim en iyi? Skor tablolarıyla yüksek puanlarınızı gösterin

Rocket Knight Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Roket Şövalyesi indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Roket Şövalyesine Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Buraya).
 4. Rocket Knight klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Roket Şövalye Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Rocket Knight indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Microsoft (r) Windows (r) XP SP2 / Vista / 7
 • İşlemci: 2.0 GHz veya daha hızlı
 • Hafıza: 1 GB (Vista veya Windows 7 için 2 GB)
 • Grafik: ATI X1900 veya üstü, GeForce 6800 ve üstü
 • DirectX®: DirectX 9.0c
 • Hard disk: 800 MB
 • Ses: Direct X uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin