Roboplant Indir (v0.5.40)


Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Roboplant Ücretsiz İndir PC Oyunu. Roboplant, 10 Kasım 2022'de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Çok da uzak olmayan bir gelecekte, insanlar nihayet diğer galaksileri fethetti. Şimdi yüksek verimli hidroponik çiftliklerini kurabilecekleri ve yiyecek yetiştirebilecekleri arazi arıyorlar. Beebop 179 adlı robot ekibinizle yeni bir yolculuğa çıkın. Yeni bir fabrika kurun ve yönetin, lezzetli ürünler yetiştirin ve seçtiğiniz gezegenin gizemli zorluklarında hayatta kalın. Yeni bir gezegene indiniz ve fabrikanızı parça parça kurmanın zamanı geldi. Yerleşiminizi hayata geçirmek ve işinize başlamak için odalar ve koridorlar döşeyin ve hidroponik makineler, laboratuvar ekipmanları ve dekorasyonlar ekleyin. Taze yeşil maruldan tatlı mavi kavunlara kadar, Dünya'dan yerel bitkiler yetiştirmeyi seçin veya diğer dünya alternatiflerini keşfedin. Ancak dikkatli olun, büyümeleri için doğru koşulları yaratmak önemlidir. Şubenizi genişletmek istiyorsanız, hareketlerinizi dikkatli bir şekilde planlamanız gerekir. Topraksız makinelerin nasıl çalıştığını öğrenin, ürünlerinizi satarak para kazanın ve üretimi artırın. Son olarak, robotlarınızın sağlığını unutmayın: rahatlayabilecekleri, sosyalleşebilecekleri ve pillerini şarj edebilecekleri bir alan yaratın.

Roboplant nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Roboplant indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Roboplant'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
 4. Roboplant klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz Roboplant İndirme

Roboplant'ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1 veya Windows 10
 • İşlemci: Intel® i3-3220, AMD FX 6300 eşdeğeri veya daha iyisi
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce® GTX 650 eşdeğeri veya daha iyisi
 • Depolamak: 4 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: SİSTEM GEREKSİNİMLERİ YAYINLANMADAN ÖNCE GÜNCELLENECEKTİR

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin