Robo Recall Indir


Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Robo Recall Free Download PC oyunu. Robo Recall, 1 Mart 2017'de yayınlandı

Oyun hakkında

Kurşuna kurşun kalemle bastırırdın, şimdi de silahla bastırıyorsun. Son zamanlarda ortaya çıkan kırık, kanlı robotlar, RoboReady'nin sürekli olarak yetersiz finanse edilen ve aniden sular altında kalan geri çağırma departmanında açıklıklar yarattı. Geri çağırıcı olarak savaşa atıldı, robot isyanına son vermek için zekana, reflekslerine ve devasa bir silah cephaneliğine güven. Robo Recall, içgüdüsel dokunmatik oyun ve ayrıntılı bir puanlama sistemine sahip, aksiyon dolu bir VR birinci şahıs nişancı oyunudur. Korkunç bir mermi balesinde şehrin sokaklarında ve çatılarında ilerlerken yaratıcı savaş taktiklerini ve beceri atışlarını kullanarak en yüksek puanı alın. Etkileşimli robot düşmanlarınızı parçalayın ve onları düşman saldırısını püskürtmek için kullanın. Yeni keşfedilen becerilerinizi test edecek gelişmiş zorluklarla karşılaşmadan önce silahların kilidini açın, özelleştirin ve test edin!

Robo Recall'ı indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Robo Geri Çağırma indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Robo.Recall.VR.zip'e Çıkart” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip'e ihtiyacınız olacak Buraya).
  4. Robo Recall klasörünün içine çift tıklayın ve .bat uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Not: RoboRecall.bat dosyasına çift tıklayarak oyunu başlattığınızdan emin olun.

Robo Recall ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Robo Recall Free Download'u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe'yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 8 veya daha yeni
  • İşlemci: 3,70 GHz'de Intel Core i3-6100
  • Hafıza: 8 GB RAM
  • Grafik: NVIDIA GTX 970 veya eşdeğeri
  • Depo: 6 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin