Rival Stars Horse Racing: Desktop Edition Indir

Rival Stars Horse Racing: Masaüstü Sürümü Ücretsiz İndirme PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Rival Stars Horse Racing: Desktop Edition 24 Haziran 2020’de çıktı

Oyun hakkında

Nihai at yarışı deneyimi için Rival Stars Horse Racing oynayın; masaüstü için grafiksel olarak iyileştirildi. Rival Stars Horse Racing’de prestij vaadi sizi bekliyor. Kendi ahırını koru ve eğit, mükemmel şampiyonu yetiştir ve bir çiftlik çiftliğini yönet – kendini farklı oyun tarzlarına kaptır. Bir jokeyin heyecanını ve gök gürültüsünü hissetmek için dizginleri elinize alın. Dünyanın dört bir yanından ünlü yarış pistlerinden ilham alan konumlarda hikaye modunda veya çevrimiçi çok oyunculu sürüş yapın. Yarışlara sanal bahisler yapın ve çiftliğinizin tesislerine yatırım yaparak harika ödüller kazanın! Büyükbabanızın ayak izlerini takip edin ve bir at yarışı efsanesi olmak için aile mirasınızı geri yükleyin. Yıkık aile çiftliğinin anahtarlarını teslim ettikten sonra, artık sorumlu – güler yüzlü personelin yardımını alın, ne zaman yatırım yapacağınıza karar verin ve tesisleri yükseltin. Dedenizin hediyesi ile ne yaparsınız?

Rival Stars Horse Racing: Desktop Edition’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Rival Stars Horse Racing: Desktop Edition indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Rival Stars Horse Racing: Desktop Edition” seçeneğine tıklayın (bu, indirebileceğiniz 7-zip gerektirir). Buraya).
 4. Rival Stars Horse Racing: Desktop Edition klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Rival Stars At Yarışı: Masaüstü Sürümü ücretsiz indir

Rival Stars Horse Racing’i başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile Masaüstü Sürümü Ücretsiz İndir. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 (SP1 +) / 10 64bit
 • İşlemci: çekirdek i5 işlemci
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Intel HD4000
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depo: 3 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin