Riddlord: The Consequence Indir


Riddlord: The Consequence Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Riddlord: The Consequence 1 Şubat 2019’da vizyona girdi.

Oyun hakkında

Riddlord… Riddlord kimdir? Jack Reed’in oğlu Spark’ı neden kaçırdı? Ünlü seri katil avcısı Jack’in geçmişinde hangi sırlar saklıdır? Bu harika 3 boyutlu bulmaca oyununda tüm bu soruların cevaplarını bulacaksınız… Arayıcı, bu oyunda muazzam bilinç ve her şeyin düşünce ipliğiyle bağlantılı olduğu ve sıvı desen ateşinin dışa doğru göründüğü Riddlord dünyası ile savaşmanız gerekiyor. . Kayıpları ararken keskin kılıç ruhunun üstesinden gelemeyeceği hiçbir şey yoktur. Oyunun ilk bölümü önünüzde. Bir dedektif ve mistik, gizemler ve içsel simyasal dönüşümlerin dünyası olan Riddlord dünyasına inanılmaz bir yolculuğa çıkacaksınız. Birçok farklı bulmaca ve gizemi çözmeniz gerekiyor, bazıları kolay olacak, bazıları ise en zeki olanları bile zihninizi zorlayacak. Jack Reed’in yolunu sonuna kadar takip ettikten sonra kendi iç dünyanıza girecek ve tazelenmiş olarak çıkacaksınız.

Riddlord: The Consequence nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Riddlord: The Consequence indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Riddlord: The Consequence” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Riddlord: The Consequence klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Riddlord: The Consequence Ücretsiz İndir

Riddlord: The Consequence Free Download’ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows® 7 (32/64 bit) veya üzeri
 • İşlemci: Intel Pentium 1.9 GHz veya AMD eşdeğeri
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTS 450 veya AMD eşdeğeri
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin