Rick And Morty: Virtual Rick-ality Indir


Rick And Morty: Sanal Rick Ality PC oyunu, doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir. Rick and Morty: Virtual Rick-ality 20 Nisan 2017'de yayınlandı

Oyun hakkında

Rick ve Morty, Adult Swim Games ve Owlchemy Labs'tan (İş Simülatörü) son teknoloji VR macerası için oturma odanıza ışınlandı. Rick'in garajını, Smith evini ve garip dünyaları keşfederken bir Morty klonu olarak oynayın. Hayatı bir Morty klonu olarak ve beraberinde gelen tüm travmayı deneyimleyin. Portallardan garip dünyalara gidin, Rick'e tuhaf deneylerinde yardım edin ve interaktif bir 3D Rick-Ality'yi kaydetmek ve oynamak için sanal gerçeklikte ellerinizi kullanın. Bu tam sesli macerada bulmacaları çözmek ve görevleri tamamlamak için Rick'in talimatlarını takip edin (ya da değil!).

Ana Özellikler:
– 3D'deki favori 2D karakterleriniz. Bu RICK VE MORTY VR! Artık 3B'sünüz!
– Çekül gibi ikonik öğeleri test edin, dürtün, fırlatın ve parçalayın.
-Ayrıca bu şey var!
– Odalardan geç ve portallardan geç.
-Pek sayılmaz! Ayağınızla sanal portallardan yürüyorsunuz!
– Rick'in sana bağırmasına ve kendi değerini sorgulamasına izin ver.
-Rick'in suratına hasta.
-Gerçek sahte kapılar!

Rick And Morty: Virtual Rick-Ality'yi İndirin ve Yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Rick And Morty: Virtual Rick-ality indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Rick.and.Morty.Virtual.Rick.ality.zip'e Çıkar” seçeneğine tıklayın (7- Neyi alabileceğinizi zip Buraya).
  4. Rick And Morty: Virtual Rick-ality klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Rick And Morty: Virtual Rick-Ality ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Rick And Morty: Virtual Rick-ality Free Download'u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim sistemi: Windows 7 SP1 veya daha yenisi
  • İşlemci: Intel Core i5-4590 eşdeğeri veya üstü
  • Hafıza: 4 GB RAM
  • Grafik: GeForce GTX 970 veya AMD Radeon RX 480

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin