Richie’s Plank Experience Indir

Richie’s Plank Experience Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Richie’nin Plank Deneyimi 17 Aralık 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

80 kat yüksekte bir tahtadasın. Dizler titriyor, avuç içi terli. Bir seçeneğin var. Yürüyor musun yoksa donuyor musun Richie’nin Plank’ı, daha fazla daldırma için gerçek dünyadaki nesneleri sanal dünyaya klonlamanıza izin veren tek deneyimdir. 4 bonus modu arasında süper kahraman uçuşu, kabuslar, gökyüzünde yazı ve bir Noel Baba simülatörü bulunur. Richie’nin Plank Deneyimi, arkadaşlarımıza ve ailemize sanal gerçekliği göstermek için yapıldı. Tüm ziyaretçilerimizin tepki gösterdiği kısa bir deneyim – eğlence, korku ve kahkaha – herkesin nasıl tepki verdiğini görmek her zaman şaşırtıcıdır. Ek daldırma için fiziksel bir tahta kullanın. Ayarlarda tahta boyutlarınızı ayarlayın.

Richie’nin Plank Deneyimini İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Richies Plank Experience indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Richies.Plank.Experience.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Richie’nin Plank Experience klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Richie’s Plank Experience ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Richies Plank Experience Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel i5
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia 960
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depo: 518 MB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Windows uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.