Rez Infinite Indir (Incl. DLC)

Rez Infinite Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Rez Infinite, 9 Ağustos 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

Tüm zamanların en çok beğenilen oyunlarından biri nihayet PC’ye şık bir şekilde geliyor: Kaynaşmış ritimle senkronize olan ve eşleşen renkler ve seslerle düşman dalgaları ve devasa dönüşen patronların arasından ateş ederken 360 derecelik nefes kesici sinestezi yaşayın Rez’in efsanevi tekno film müziği. İster standart masaüstü modunda oynayın, ister tam VR daldırma için gidin, Rez Infinite’ın inanılması için görülmesi ve duyulması gerekir.

ANA ÖZELLİKLER
Nihai paket
Alan 1’den 5’e kadar olan bölgelerde tamamen yeniden tasarlanmış klasik Rez seviyeleri ve X Bölgesi’nde yepyeni bir ücretsiz uçuş deneyimi.
En Yüksek Rez Rez
Rez’in önceki tüm sürümlerinin sınırsız çözünürlüğü ve iki katına kadar doku çözünürlüğü, jilet keskinliğinde grafikler sağlar.
Geliştirilmiş ses alanları
Rez’in inanılmaz müziği ve ses efektleri için tam 3D ses.
İsteğe bağlı VR
Tüm oyun masaüstünüzde veya HTC VIVE veya Oculus Rift başlığınız ve kontrol cihazlarınız ile tam VR ile oynanabilir (standart oyun kumandaları, Vive kontrol cihazları ve Oculus uzaktan kumanda ve dokunmatik kontrol cihazları desteklenir).

Rez Infinite’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Rez Infinite’ı indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract into Rez.Infinite.Incl.DLC.zip” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Rez Infinite klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Rez Infinite ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Rez Infinite Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit)
 • İşlemci: Intel i3-3220
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 750 eşdeğeri veya üstü
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 2 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX 11 uyumlu
 • Ek Yorumlar: VR olmayan mod için minimum gereksinimler

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.