Revhead Indir (v1.4.7853 & ALL DLC’s)

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Revhead Free Download PC oyunu. Revhead, 9 Mart 2017’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Revhead, kendi yarış arabanızı inşa etmeniz gereken bir araba yarışı simülasyon oyunudur. Yarış arabaları yapmakla meşgul bir arkadaşın Charlie var. Sizden biraz yardıma ihtiyacı olacak ve sizi Avustralya’ya davet ediyor. Yolculuğunuza Avustralya’da küçük bir kasabada başlıyorsunuz ve burada yalnızca dünyanın en hızlı ve en iyi yarış arabasını yapabiliyorsanız tanınacaksınız. Charlie’ye, uzmanlığına ve garajına sahipsiniz. Gerisi size kalmış! Gerçek bir Revhead gibi düşünmelisiniz! Arabaları ve bileşenleri satın alabilir veya satabilir, arabanızı en hızlı hale getirmek için tamir edebilir ve ince ayar yapabilirsiniz. İyi bir yarış arabası her zaman en hızlısı ya da en güçlüsü değil, sürücüsüne uygun olanla ilgilidir. Arabanızı sürüş becerilerinize ve yarış koşullarınıza uyacak şekilde ayarlayın. Revhead, hayalinizdeki arabayı yapmak ve yarışmak üzere ve bir pistte diğerlerini yenmek için tüm yarış becerileriniz gerekli olsa da, arabanızı tamir edebilmek, bakımını yapabilmek veya yeniden inşa edebilmek için mekanik becerilerde de ustalaşmanız gerekecek. Gerçek bir araba binlerce bileşenden oluşur. Herkes birbirine bağlı ve bir araba gibi birlikte çalışıyor. Bu oyunda, her araba gerçekte olduğu gibi birbirine bağlı düzinelerce bağımsız bileşenden oluşur. Herhangi bir bileşen çıkarılabilir, değiştirilebilir ve diğer arabalar arasında değiştirilebilir. Bu sayede sadece boya ve görünümünüzü değil, aynı zamanda aracın sürüş davranışını ve performansını da özelleştirebilirsiniz.

Revhead nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Revhead indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Revhead’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Revhead klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Revhead Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantıyla ücretsiz Revhead indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümleri)
 • İşlemci: 2 GHz çift çekirdekli
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: Asgari. 1 GB RAM
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin