Resonance Of Fate/End Of Eternity 4K/HD Edition Indir (v1.0.0.4)

Resonance of Fate / End of Eternity 4K / HD Edition Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Resonance of Fate / End of Eternity 4K / HD Edition 17 Ekim 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

Bitmek üzere olan bir dünyaya dokunan silahların ve duygusal bağların hikayesi. Dünyanın kaderi bir mermi selinde değişiyor. Bu senfonik silah oyunu rol yapma oyununda yeni 4K / HD EDITION paketinde perde yeniden açılıyor. İlk olarak 2010 yılında piyasaya sürülen RESONANCE OF FATE, 4K / HD olarak yeniden düzenlendi. Yüksek kaliteli grafiklere sahip harap bir dünyada geçen bu hikayede havada süzülürken ateşli silahlı çatışmaların tadını çıkarın. Oyunu 4K uyumlu bir sistemde oynayın ve kader hikayesini inanılmaz derecede yüksek çözünürlükte yaşayın. İnsanlığın sonu oynanırken kader temasını çevreleyen zengin hikaye. Stratejiyi hızlı tempolu heyecanla birleştiren, daha önce hiç deneyimlemediğiniz gibi bir savaş sistemi. Motoi Sakuraba ve Kohei Tanaka tarafından bestelenen birçok harika müzik parçasıyla. KADERİN TEPKİSİ. Uzak gelecekte dünya kirlenecek ve mahvolacak. İnsanlık yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olduğunun farkına varır ve bir makineye yaşam ve ölüm döngüsünü emanet eden Basel adında büyük bir çevre koruma cihazı yaratır. Sürekli hareket makinesi, insanlığın üzerinde duran yönetici sınıf ve paralı asker olarak çalışan kahramanlar. Üst üste gelen kaderlerinin hikayesi başlasın.

Resonance Of Fate / End Of Eternity 4K / HD Edition’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Resonance Of Fate / End Of Eternity 4K / HD Edition indirme işlemi tamamlandığında, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “RESONANCE.OF.OF.FATE.END.OF.ETERNITY.4K. Zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (bunu yapmak için alabileceğiniz 7 zip’e sahip olmak Buraya).
 4. Resonance Of Fate / End Of Eternity 4K / HD Edition klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Resonance of Fate / End of Eternity 4K / HD Edition ücretsiz indirme

Resonance Of Fate / End Of Eternity 4K / HD Edition’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7-64 bit
 • İşlemci: Intel Core i3 2100 / AMD A8-6500
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GT630 VRAM 512 MB / AMD Radeon R7 250 VRAM 512 MB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 16 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin