Resident Evil 3 Indir

Resident Evil 3 Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Resident Evil 3, 2 Nisan 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Jill Valentine, Umbrella vahşetine tanık olmak için Raccoon City’de kalan son insanlardan biridir. Onları durdurmak için Umbrella, nihai gizli silahını açığa çıkarır. Nemesis! Ayrıca, hayatta kalan dört kişinin uğursuz bir beyinle savaştığı Resident Evil evreninde geçen yeni bir 1: 4 çevrimiçi çok oyunculu oyun olan Resident Evil Resistance’ı içerir.

Resident Evil 3’ü İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Resident Evil 3 indirildikten sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Resident.Evil.3.zip Dosyasına Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, WinRAR gerektirir ve Buraya).
 4. Resident Evil 3 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Resident Evil 3 ücretsiz indirme

Resident Evil 3 Ücretsiz İndirmeyi doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: WINDOWS® 7, 8.1, 10 (64 bit gerekli)
 • İşlemci: Intel® Core ™ i5-4460 veya AMD FX ™ -6300 veya daha iyisi
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA® GeForce® GTX 760 veya AMD Radeon ™ R7 260x, 2 GB video RAM ile
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 45 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Bu özelliklerde beklenen performans, Resident Evil 3 için 1080p / 30FPS ve Resident Evil Resistance için 720p / 30FPS’dir. Oyunu seçtiğiniz doku kalitesiyle çalıştırmak için yeterli grafik belleğiniz yoksa, doku veya gölge kalitesini düşürmek veya çözünürlüğü düşürmek için Seçenekler> Grafikler’e gitmeniz gerekir. Ürün aktivasyonu için internet bağlantısı gereklidir. Ayrıca, Resident Evil Resistance oynarken her zaman bir internet bağlantısı gereklidir. (Ağ bağlantısı, Valve® Corporation tarafından geliştirilen Steam® kullanır.)

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.