Resident Evil 3 Indir (1999 Original)

Resident Evil 3 Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Resident Evil 3, 22 Eylül 1999’da yayınlandı

Oyun hakkında

Japonya’da Biohazard 3: Last Escape olarak bilinen Resident Evil 3: Nemesis, bir hayatta kalma korku video oyunu ve Capcom tarafından geliştirilen ve yayınlanan Resident Evil serisinin üçüncü bölümüdür. Oyun, Sony PlayStation için piyasaya sürüldü ve ardından Dreamcast, Microsoft Windows ve Nintendo GameCube’ye taşındı. Oyun ayrıca PlayStation Network’ten indirilebilir ve hem PlayStation 3 hem de PlayStation Portable ile kullanılabilir.

Resident Evil 3’ü İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Resident Evil 3’ü indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Resident Evil 3.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Resident Evil 3 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Resident Evil 3 ücretsiz indirme

Resident Evil 3 Ücretsiz İndirmeyi doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Microsoft Windows 95, 98 veya daha yeni
 • İşlemci: CPU (3D kart olmadan *): Pentium200MHz
 • Hafıza: 48 MB RAM
 • Grafik: DirectDraw destek panosu (DirectX6.1, X7’yi desteklemelidir)
 • DirectX: Sürüm X6.1
 • Depo: 387 MB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Doğrudan Ses Destek Kartı (DirectX6.1, X7’yi desteklemelidir)

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin