Republique Indir

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Republique Free Download PC oyunu. Republique 26 Şubat 2015’te yayınlandı

Oyun hakkında

MASSIVE Sonbahar 2018 Güncellememiz artık hazır! Camouflaj’ın bu epizodik gizlilik gerilimine en son güncellemesi şunları içerir: GAMEPAD DESTEĞİ: Bir gamepad ile oynayın ve konsol sürümü 3 gibi doğrudan Hope’u kontrol edin. UMUT İÇİN YENİ KOSTÜMLER: Önceden özel konsol kostümleri orada ve sadece öyle görünmüyor harika ama oyun tarzınızı değiştirin. (Kostümler Bölüm 4’te mevcut değildir) MOTOR YÜKSELTMESİ: Unity 2017.4 güncellememizle, bir ton aydınlatma ve grafik yükseltmesi yapabildik ve tüm cihazlarda performansı artırdık. Tonlarca Düzeltme ve Lehçe: Bunun şimdiye kadarki en sorunsuz République deneyimi olmasını sağlamak için pano genelinde yüzlerce hata düzeltmesi ve iyileştirme uyguladık. JAPON DİL DESTEĞİ: Japon oyuncular artık kendi ana dillerinde République’in tadını çıkarabilirler!

Republique’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Republique indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Republique’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. Republique klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Republique ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Republique Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT::
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 64 bit
 • İşlemci: 2.0 GHz çift çekirdekli
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GT 640 veya 1024 MB ile AMD Radeon HD 7550
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 7 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin