REKKR: Sunken Land Indir (v1.10)


REKKR: Sunken Land Free Download PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. REKKR: Batık Toprak 11 Ekim 2021'de vizyona girdi

Oyun hakkında

1995'ten alternatif bir gerçeklikte geçen çok retro bir FPS. Ateş toplarından kaçın, koşun, ateş edin ve pikselli ölümün 4 bölümünü keşfedin. Ve bazen bir köpek yavrusu kurtarın. 2018 Cacoward galibi için genişletme.Savaştan döndüğünüzde, köyünüzü canavarlar tarafından yok edilmiş ve arkadaşlarınız ve aileniz katledilmiş olarak buluyorsunuz. Ardından, sizi şirin ada kasabanızdan geniş yeraltı şehirlerine, başkent bölgelerine ve Öteki Dünyanın karanlık köşelerine götüren cevaplar ve intikam için bir saldırı var. Son olarak, arayışınız sizi kayıp bir sihir teknolojisi uygarlığına, işleri yoluna koymaya götürür – kayıp topraklar.

 • Keşfedilecek 32 seviye artı 4 gizli seviye
 • Ölmenizi çok isteyen 12'den fazla vahşi canavar
 • Onlarla savaşmak için 7 güçlü silah
 • 25 benzersiz ölüm maçı arenası

REKKR: Batık Arazi nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. REKKR: Sunken Land indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “REKKR: Sunken Land'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, onu da alabilirsiniz. burada).
 4. REKKR: Sunken Land klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

REKKR: Batık Topraklar Ücretsiz İndirme

REKKR: Sunken Land'i doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 64-bit işletim sistemi
 • İşlemci: Intel Atom x7 z8700 1.60GHz
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: OpenGL 4.0 özellikli bir şey
 • Depolamak: 100 MB kullanılabilir disk alanı
 • Ek Yorumlar: Yüzey 3, test için mevcut olan en zayıf makineydi, ancak minimuma yakın görünüyor.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin