Red Matter 2 Indir


Red Matter 2 Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Red Matter 2, 18 Ağustos 2022’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Red Matter 2, olayları Red Matter’dan sonra gelişen distopik bir Soğuk Savaş sırasında geçen bir maceradır. Yöneticileri tarafından yaratılan bir gerçekliğe hapsolmuş insanların kaderlerine nasıl isyan ettiklerini ve doğru olanı yapmak için nasıl savaştıklarını anlatıyor. Bir düşman üssünde zihinsel bir simülasyondan geçerken, sizi kurtarmak için gönderilen sızmış bir ajan tarafından uyandırılırsınız. Tam kaçmak üzereyken, eski bir arkadaşınıza ait bir tehlike sinyalini yakalarsınız. Ona yardım etmeye kararlı, onu bulmak için güneş sisteminin uzak köşelerine hayatınızın yolculuğuna çıkıyorsunuz. Bu macera, yalnızca Red Matter ile her zamankinden daha serbest bir şekilde karşılaşacağınız için değil, aynı zamanda Volgravia’nın hayal edebileceğinizden çok daha fazla gizem barındırdığı için tüm gerçekliğinizi sorgulamanıza neden olacak. Sanal gerçeklik hissini geliştiren tamamen etkileşimli bir dünyayı keşfedin. Güzel, tamamen fizik ortamlarının tadını çıkarırken araçlarınızı kullanarak çevre, fizik ve mantık bulmacalarını çözün ve platform bölümlerini keşfederken kendinizi ilerletmek ve sınırsız hareket etmek için jet çantanızı kullanın. Terminallere erişmek, bilgi almak ve yolunuzu temizlemek için bilgisayar korsanlığı aracınızı kullanın. Ama kendine fazla güvenme ve hiç beklemediğin anda savaşmaya hazır ol. Volgravia, keşfedeceğiniz sırları korumaya büyük özen gösterdi… PC versiyonu hakkında:

Oyunun PC versiyonu şu özelliklere sahiptir:

 • Yüksek çözünürlüklü dokular
 • En yüksek çoklu sayıya sahip ağ her zaman görünür. Kafes konaklama yok.
 • Dinamik gölgeler
 • dolaylı gölgeler
 • Valve Index Kontrolörleri: Oyun, Valve Index kontrolörlerinin kullanıldığını tespit ettiğinde, oyun içinde özel olarak oluşturulmuş bir kontrolör göreceksiniz.

Red Matter 2 nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Red Matter 2 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Red Matter 2″ye tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Red Matter 2 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Red Matter 2 Ücretsiz İndir

Red Matter 2’yi doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: Intel i5-4590 / AMD Ryzen 5 1500X veya üstü
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX 1060 veya eşdeğeri
 • DirectX: 12. Sayı
 • Depolamak: 8 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin