Red Embrace: Hollywood Indir

Red Embrace: Hollywood Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Red Embrace: Hollywood 31 Ağustos 2019’da vizyona girdi.

Oyun hakkında

Red Embrace: Hollywood, oyuncuyu hikayenin merkezine koyan benzersiz bir vampir görsel romanıdır. Görünüşünü seç, vampir evini seç ve sadece geleceğini değil Los Angeles’ın geleceğini de belirleyecek yüzlerce karar ver. RE:H dünyasında her şey olabilirsin…çünkü zaten ölüsün.

† Tür: Dram, Kara Komedi, Psikolojik
†Derecelendirme: R-17
† Rotalar: 3
† Bitişler: 15
† Uzunluk: 230.000 kelime (15+ saat oynatma süresi)

† HER DİYALOG CEVAPI BİR SEÇİMDİR
† Özelleştirilebilir MC (Ad, Cinsiyet Zamirleri, Ten Rengi, Saç Modeli, Saç Rengi, Göz Rengi, Aksesuarlar, Piercing/Küpe, Göğüs, Çene)
† Özel MC’niz CG’lerde görünecek
† Kendi vampir evini seç

† İsteğe bağlı romantizm yolları ile seçim yapabileceğiniz üç (erkek) danışman
† Kendi (isteğe bağlı) insan kanı evcil hayvanınıza/kölenize, erkek veya dişiye sahip olun
† NPC’ler onlara nasıl davrandığınızı hatırlar

Red Embrace: Hollywood nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Red Embrace: Hollywood indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Red Embrace: Hollywood”a tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. Red Embrace: Hollywood klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Red Embrace: Hollywood Bedava İndir

Red Embrace’i başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile Hollywood ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyası arayın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 1GHz
  • Hatırlatma: 512MB RAM
  • Grafik: DirectX veya OpenGL uyumlu kart
  • Depo: 1 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin