Red Dead Redemption 2 Indir

Red Dead Redemption 2 Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Red Dead Redemption 2, 5 Aralık 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Amerika, 1899. Arthur Morgan ve Van der Linde çetesi kaçak olarak yasadışı ilan edildi. Federal ajanlar ve ülkenin en iyi ödül avcıları peşlerindeyken, çete, hayatta kalmak için Amerika’nın sert topraklarını soymak, çalmak ve savaşmak zorundadır. Derinleşen iç bölünmeler bağları koparma tehdidinde bulunurken Arthur, kendi idealleri ile onu yetiştiren çeteye olan sadakati arasında bir seçim yapmak zorundadır. Red Dead Redemption 2 artık hikaye modunda ek içerik ve tam özellikli bir fotoğraf modunun yanı sıra oyuncuların kendi benzersiz yollarını oluşturmak için bir dizi rol üstlendiği Red Dead Online’ın paylaşılan yaşam alanına ücretsiz erişim sunuyor. border Ödül avcıları olarak aranan suçluların peşine düşerler, tüccar olarak bir iş kurarlar, koleksiyoncu olarak egzotik hazineleri keşfederler veya ay ışığı olarak bir yeraltı içki fabrikasını çalıştırırlar ve çok daha fazlasını yaparlar. Daha derin bir daldırma için tüm yeni grafiksel ve teknik iyileştirmelerle Red Dead Redemption 2, PC için bu geniş, zengin ve ayrıntılı dünyanın her köşesini daha uzun tren mesafeleri de dahil olmak üzere hayata geçirmek için bilgisayarın gücünden tam olarak yararlanıyor. Gelişmiş gündüz ve gece aydınlatması için yüksek kaliteli küresel aydınlatma ve ortam engelleme; tüm mesafelerde daha yüksek çözünürlüklü gelişmiş yansımalar ve daha derin gölgeler; her bitki ve hayvanda ek gerçekçilik için mozaikli ağaç yapıları ve geliştirilmiş çim ve kürk yapıları. Red Dead Redemption 2 for PC ayrıca HDR desteği, 4K çözünürlük ve ötesinde üst düzey ekran kurulumlarını çalıştırma yeteneği, çoklu monitör yapılandırmaları, geniş ekran yapılandırmaları, daha hızlı kare hızları ve daha fazlasını sunar.

Red Dead Redemption 2’yi İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Red Dead Redemption 2 indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Red.Dead.Redemption.2.Fixed.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. Red Dead Redemption 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Not: İndirme bağlantısı, sizin için önceden uygulanmış olan crack düzeltmesini içerecek şekilde güncellendi. Oyunun eski sürümüne sahipseniz crack düzeltmesini aşağıdaki yorumlar bölümünden indirebilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Red Dead Redemption 2 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 – Hizmet Paketi 1 (6.1.7601)
 • İşlemci: Intel® Core ™ i5-2500K / AMD FX-6300
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce GTX 770 2 GB / AMD Radeon R9 280 3 GB
 • Kamp: 150 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Direct X uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin