Real Heroes: Firefighter HD Indir

Real Heroes: Firefighter HD Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Real Heroes: Firefighter HD 21 Ocak 2021’de yayınlandı

Oyun hakkında

Ters şarj etmek iş tanımının bir parçasıdır! Bu birinci şahıs aksiyon oyununda, oyuncular gerçek bir itfaiyeci rolünü üstleniyorlar. Los Angeles şehir itfaiye istasyonunda yeni mezun olmuş bir öğrenci olan dünyanın “barut fıçısı”, büyük yangınlarla savaşmak ve hayatta kalanları kurtarmak için ticaretin araçlarını öğreniyor. Öyleyse biraz taze pantolon giyin ve halliganınızı alın. Dünyanın son gerçek kahramanlarından birinin hayatını yaşa – gerçek bir itfaiyeci!

 • 1440p’ye kadar daha yüksek oyun çözünürlüklerine sahip yeni geliştirilmiş PC sürümü.
 • Gerçekçi yangın teknolojisi.
 • 9’dan fazla seviye ve konumla kariyer modunda oynayın.
 • Yangınları gerçek aletlerle aşın. Hortum, balta, mekanik ayırıcı, yangın söndürücü, halligan, güverte tabancası ve daha fazlası.
 • James Marsters (Buffy), Jack McGee (Rescue Me), Michael Jace (The Shield), Jamie Kennedy (Ghost Whisperer) ve Jenette Goldstein (Aliens) gibi All-Star Hollywood Konuşmacıları.

Real Heroes: Firefighter HD’yi İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Real Heroes: Firefighter HD indirmeyi bitirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Real.Heroes.Firefighter.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, 7-Zip gerektirir ve Buraya).
 4. Real Heroes: Firefighter HD klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Real Heroes: Firefighter HD ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Real Heroes: Firefighter HD Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 SP1 64bit, Windows 8.1 64bit, Windows 10 64bit
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.2 GHz veya AMD Athlon 64 X2 2.0 GHz
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: 64 MB NVIDIA GeForce 6800 veya ATI Radeon X1300

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin