Raji: An Ancient Epic Indir

Raji: Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş, ücretsiz indirilebilen eski bir epik PC oyunu. Raji: Eski bir destan 15 Ekim 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Raji’nin hikayesi: Eski bir destan, iblisler ve tanrılar arasında yeni bir savaşın başlamasıyla başlar. İblisler, bin yıl önceki son büyük savaşta yenilmelerinin intikamını almak için, onları küçük düşüren ve insan alemini işgal eden tanrılara meydan okuyarak onları yok olmakla tehdit ettiler.
İnsanlar, bin yıl önceki son büyük savaşta düşmanlarının tamamen mağlup edildiğini düşündüklerinde, sahte bir güvenlik duygusuna kapılmışlar ve huzurun tadını çıkarırken simyanın yollarını da unutmuşlardı. Kendilerini savunamayan şehirler ve kaleler, insanları iblislerin insafına bırakarak düştü.
Şehirler ve kaleler düşerken ve küçük çocuklar evlerinden kaçırılırken kaosun ortasında, Raji adında genç bir kız, tanrılar tarafından insanlığın tek koruyucusu olarak seçilir. Kardeşlerin hikayesini yaşayın. Raji ve Golu, saldıran şeytani ordulardan ayrılmış ve şimdi büyük savaşın ortasında olan kız ve erkek kardeşler. Raji, kardeşini bulmayı ve bu acımasız savaşa bir son vermeyi kendine görev edinmiştir. Ancak bu, ancak iblislerin büyük efendisi Mahabalasura’nın gücünü ve stratejisini yok etmeyi başarırsa olabilir. Rajasthan’ın ortaçağ mimarisinin yanı sıra Mahabharata ve Ramayana gibi Hint mitolojilerinden esinlenen nefes kesici sanat eseri Raji: An Ancient Epic, aksiyon-macera sahnesine canlandırıcı yeni bir tarz getiriyor! Oyun ortamının her köşesi, Raji: An Ancient Epic’e oyunlarda nadiren görülen çarpıcı ve benzersiz bir görsel kalite kazandırmak için 3D olarak oluşturulmuş el boyaması dokuları birleştiren Pahari sanat tarzında çizilmiştir.

Raji’yi İndirin ve Yükleyin: An Ancient Epic

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Raji: An Ancient Epic indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Raji.An.Ancient.Epic.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Raji: An Ancient Epic klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Raji: Eski bir destansı ücretsiz indirme

Raji: An Ancient Epic Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i5-4400 (3,1 GHz) / AMD FX-6300 (3,5 GHz)
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 760 / AMD Radeon R9 270
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 6 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Tahtada

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.