Rainbow Billy: The Curse of the Leviathan Indir

Rainbow Billy: The Curse of the Leviathan Ücretsiz İndirilebilir PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Rainbow Billy: The Curse of the Leviathan 5 Ekim 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

KAHRAMANLAR TÜM RENKLERDE GELİR. Rainbow Billy: The Curse of the Leviathan, RPG unsurlarına sahip, sağlıklı, yaratık yakalayan, 2.5D bir macera bulmaca platform oyunudur. Bir zamanlar bildiğiniz dünyaya renk getirerek ilginç yaratıkları kurtarmanız gereken, aile dostu ve herkesin erişebileceği bir macera! Rainbow Billy, dünyadaki değişikliklerle başa çıkmak ve kendimizi ve çevremizdeki diğerlerini kabul etmek hakkında evrensel bir büyüme hikayesi anlatıyor! Bazen büyük bir fark yaratmak için sadece konuşma, empati ve yeni bir bakış açısı gerekir. MÜKEMMEL BİR DÜNYAYI KEŞFEDİN! Gizli adalardaki karanlık mağaralardan fırtınalı denizlerdeki gizli koylara, hazine, balık (çünkü her harika oyunun bir mini balık avı oyunu vardır!), Dostluk ve … tehlikeyle dolu zengin bir dünyayı keşfedin! ÇEVRESEL BULMACA ÇÖZÜN! Her dünya, keşfedilecek yeni alanların kilidini açan akıllı zorluklar ve sırlarla dolu! ARKADAŞLAR MERAKLI YARATIKLAR! 60’tan fazla garip, sevimli yaratıkla tanışın ve şiddet içermeyen karşılaşmalarda sorunlarına yardımcı olun! Günü kurtarmak için kendi benzersiz ekibinizi oluşturun! DÜNYAYI RENKLENDİRİN YENİ! Tek renkli bir dünyaya renk katın ve empati ve büyümeyle ilgili bir hikayede arkadaşlarınızın gerçek benlikleri olma cesaretini bulmalarına yardımcı olun.

Rainbow Billy: The Curse of Leviathan’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Rainbow Billy: The Curse of the Leviathan indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Rainbow Billy: The Curse of the Leviathan” seçeneğine tıklayın (bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Burada).
 4. Rainbow Billy: The Curse of the Leviathan klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Rainbow Billy: Leviathan’ın Laneti Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Rainbow Billy: The Curse of the Leviathan Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: 8.1 64-bit veya üstü kazanın
 • İşlemci: AMD FX-4350 veya Intel eşdeğeri.
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce GTX 650, 1 GB veya AMD Radeon HD 7750, 1 GB
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depolamak: 4 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX 10 uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin