Rain On Your Parade Indir

Rain On Your Parade Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş PC oyununu ücretsiz indirin. Geçit Töreninizde Yağmur 15 Nisan 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Rain on Your Parade, herkesin gününü mahvetmeye kararlı, ortalama bir bulut olarak oynadığınız bir komedi oyunudur. Çeşitli seviyelerde oynayın ve saçmalamaya devam eden yeni becerilerin ve mekaniklerin kilidini açın. Bu bir bulmaca ve macera karışımı, Untitled Goose Game, Donut County ve Katamari’nin eşsiz bir karışımı! Dünyayı dolaşın ve kargaşa ve kaos yaratmanın yeni yollarını bulun. Kuru ve güneşli bir düğün gününü ıslak bir güne dönüştürün, şehirlerin üzerine şimşekler ve gök gürültüsü salıverin, süpermarket alıcılarına pandemi getirin, çiftçilerin ekinlerini yok edin, askeri üslerde gizlice dolaşın ve dinozorların üzerine göktaşları yağdırın! Evet, dinozorlar bile güvende değil! Oyun ilerledikçe, ortalığı kasıp kavurmanın yeni ve daha eğlenceli yollarının kilidini açacaksınız. İnsanları saklanmaktan korkutup bir şeyleri ateşe vermek için gök gürültüsü ve şimşek kullanın, yoluna çıkan her şeyi emmek için kasırgalar, patlatabileceğiniz patlayıcılar ve hatta tüm göktaşları ve çok daha fazlası.

Geçit Töreninize Rain nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Rain On Your Parade indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Rain On Your Parade” seçeneğine tıklayın (bu, aşağıdakileri alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Buraya).
  4. Rain On Your Parade klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Geçit töreninde yağmur Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Rain On Your Parade’i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim sistemi: 10 veya daha yenisini kazanın
  • İşlemci: Intel I-3 çift çekirdekli @ 2.0 GHz
  • Hafıza: 2 GB RAM
  • Grafik: Özel DirectX 11 uyumlu kart
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depo: 800 MB kullanılabilir alan
  • Ses kartı: Tercihen

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin