Raging Loop Indir

Raging Loop Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Raging Loop 23 Ağustos 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

Kendinizi uzak Japon köyü Yasumizu’da geçen ilgi çekici bir psikolojik korku hikayesine bırakın. Mekanı çevreleyen yoğun bir sis, kimsenin gitmesini engelliyor. Eski tanrılar köylüleri tek tek avlamak için geri döndüler. Festival başladı, köyden sağ kurtulabilir misin? Haruaki Fusaishi, Japonya’nın dağlık bir bölgesindeki ücra bir yerleşim yeri olan Yasumizu’ya yeni gelmiş genç bir adamdır. Festival olarak bilinen tehditkar bir yerel geleneğe dahil olacak. Kurt adam, herkesten intikam almaya söz veren bir varlık olan köylüler arasında pusuda yatar. Anlaşılması kolay akış şeması sayesinde tüm kararlarınızı takip edin. Hikayeyi geri alın ve farklı sonuçlar görmek ve karakterlerin motivasyonları hakkında bilgi edinmek için başka eylemler seçin. Ölüm, yeni yollara erişmenizi sağlayan ve sizi katilin kimliğine yaklaştıran bir anahtar olan yeni bilgilerle ödüllendirilebilir. Vahiy Modunun kilidini açmak ve hikayeyi yeni bir ışıkta keşfetmek için oyunu başarıyla tamamlayın. Karakterlerin iç düşüncelerini görecek ve motivasyonları hakkında size daha fazla fikir verecek yeni sahnelerin kilidini açacaksınız. Haruaki Fusaishi, kaçamayacağı ayrılmaz bir döngü içinde sıkışıp kalacak. Kendi kaderinin farkındadır ve trajik ölümünden önce edindiği tüm bilgileri kullanacaktır.

Raging Loop’u indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Raging Loop indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Raging.Loop.zip” e tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
  4. Raging Loop klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Raging Loop ücretsiz indirme

Doğrudan bir bağlantıyla Raging Loop’u ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7 ve üzeri
  • İşlemci: Intel® Core ™ 2 Duo
  • Hafıza: 4 GB RAM
  • Grafik: 1,5 GB VRAM
  • Kamp: 3 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.