RAGE Indir (Complete Edition)


RAGE Free Download PC Game Direct Link'te Önceden Yüklenmiştir. RAGE 3 Ekim 2011'de yayınlandı

Oyun hakkında

RAGE, bir asteroidin Dünya'ya çarpıp harap olmuş bir dünyayı terk etmesinden sonra çok uzak olmayan bir gelecekte geçen, çığır açan bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Bu geniş çorak arazide ortaya çıkıyorsunuz ve insanlığı haydut çeteleri, mutantlar ve Otorite gibi güçlere karşı yeniden inşa etmeye çalışan insanlığı keşfediyor – size özel bir ilgi duyan baskıcı bir hükümet rejimi. Yoğun birinci şahıs nişancı aksiyonu, baş döndürücü araç savaşı, keşfedilecek geniş bir dünya ve id'nin devrim niteliğindeki id Tech® 5 teknolojisi ile desteklenen çarpıcı grafiklerle RAGE, eşi benzeri olmayan bir deneyim vaat ediyor.
Dünya'ya giden devasa bir asteroidin küresel olarak yok olmasından korkan dünyanın devlet ve hükümet başkanları, insanların hayatta kalmasını sağlamak gibi durdurulamaz bir görevle karşı karşıya. Birkaç alternatif kaldı, seçilmiş insanlarla dolu yaşamı sürdüren bölmeler, dünyanın yüzeyinin derinliklerine gömüldü. Bu modern zamanın seçilmiş üyelerinden birisiniz ve tek başına göründükten sonra aniden RAGE evrenine giriyorsunuz. Ölü görmek isteyeceğiniz insanlarla dolu bir dünyada hayatta kalmanız için sizi kendi cihazlarınızda bırakan RAGE, güçlü hikaye anlatımını kalp atan aksiyonla birleştiriyor.

Ana Özellikler:

 • Visceral Gun Game ve First Person Exploration – Egzotik silahlar ve kanat çubukları, kişisel kuleler, nöbetçiler ve uzaktan kumandalı bombalı arabalar gibi özel eşyalarla haydutları ve mutant ordularını alt edin.
 • Üçüncü şahıslar için çılgınca araç kaosu – Çorak arazide kendi süper arabanızda kauçuğu yakın! Arabanızı özel parçalar, boya işleri ve silahlarla yükseltin ve özelleştirin. Ardından dört tekerlekli haydut klanlarıyla savaşırken ve ölümcül yarışlara katılırken becerilerinizi test edin.
 • Kapsamlı Bir Deneyim – Birinci şahıs aksiyon ve araç savaşına ek olarak, RAGE benzersiz karakterler, yan görevler ve ilgi çekici bir hikaye ile keşfedilecek bir dünyaya sahiptir.
 • İnanmak İçin Görülmesi Gereken Grafikler – id'nin en yeni id Tech® 5 motoruyla güçlendirilen yeni Megatexture teknolojisi, geniş araziye eşi görülmemiş ayrıntılarla hayat veriyor. Aksiyon, saniyede 60 kare hızında çalışıyor.
 • Kesintisiz oynamanın üç yolu – Kendinizi zengin bir tek oyunculu hikayeye, özel kooperatif modlarına veya yoğun bir çevrimiçi araba savaşına bırakın.

RAGE'yi indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. RAGE indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “RAGE.Complete.Edition.zip'e Çıkar” (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir) Buraya).
 4. RAGE klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

RAGE ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile RAGE Free Download'u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Win XP SP3, Vista, Win 7
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo veya AMD eşdeğeri
 • Hafıza: 2 GB
 • Hard disk alanı: 25 GB
 • Grafik kartı: GeForce 8800, Radeon HD 4200

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin