PuzzleQuest: Challenge Of The Warlords Indir (v1.02)


PuzzleQuest: Challenge Of The Warlords Önceden Yüklenmiş Doğrudan Bağlantıda Ücretsiz PC Oyunu İndirin. PuzzleQuest: Challenge Of The Warlords 10 Ekim 2007'de yayınlandı

Oyun hakkında

PuzzleQuest: Challenge of the Warlords ilk kez iyiye karşı kötünün destansı bir hikayesiyle klasik bir bulmaca oyunu aksiyonu sunuyor. Etheria krallığını kötü Lord Bane'den kurtarmak için bilgisayar rakipleriyle savaşırken 3'lü eşleştirme becerilerinize meydan okuyun. Büyü envanterinizi oluşturan farklı kristal türlerini birleştirin. Rakiplerinizi geride bırakın ve eşleştirme şanslarını bozmak ve toplamlarını düşürmek için büyülerinizi serbest bırakın. Kafa kafaya savaşları kazanarak kahraman karakterinizi oluşturun. Veya klasik 3'lü eşleştirme oyununu hızlı oyun modunda oynayın. Daha önce hiç oynamadığınız bir bulmaca oyununu deneyimlerken genişleyen krallığı keşfedin.

 • 150'den fazla zorlu görevle destansı bir tek oyunculu sefere çıkın.
 • Bu heyecan verici bulmaca oyununa atlayın ve Hızlı Oyun modunda rakibinizi geride bırakın.
 • Şehirleri fethederek, kaleler inşa ederek ve savaşta size yardımcı olacak bir grup yoldaş edinerek imparatorluğunuzu kurun.
 • Miğfer, silah, zırh ve daha fazlasını satın almak için her altın unvanla para kazanın!
 • Deneyim belirteçleri size anında ek deneyim kazandırır.
 • Diğer oyunculara zarar vermek için kafatası taşlarını eşleştirin.

PuzzleQuest: Challenge Of The Warlords nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. PuzzleQuest: Challenge Of The Warlords indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “PuzzleQuest: Challenge Of The Warlords'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. PuzzleQuest: Challenge Of The Warlords klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

PuzzleQuest: Warlords Mücadelesi Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile PuzzleQuest: Challenge Of The Warlords ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Microsoft® Windows® 2000/XP/Vista
 • İşlemci: Pentium® III 1.0 GHz veya üstü
 • Hafıza: 256 MB RAM
 • Grafik: 64 MB grafik kartı (ATI 7000, Geforce 2 veya Intel GMA 900 serisi)
 • Hard disk: 105 MB sabit disk alanı
 • ses kartı: DirectX 9c uyumlu ses kartı
 • giriş: klavye ve fare

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin