Purrfect Apawcalypse: Love At Furst Bite Indir

Purrfect Apawcalypse: Love At Furst Bite Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indir PC oyunu. Purrfect Apawcalypse: Love At Furst Bite 16 Şubat 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Olive the Mutt, Kıyamet sırasında kendini Hachiko Lisesi’nde bulur! İblisler sınıf arkadaşlarını katletmiştir ve onların da zamansız sonlarını bulmalarının kaçınılmaz olduğundan emindirler… Bu da demek oluyor ki son anlarını birlikte geçirecek çok fazla köpek kaldı! Özel birini bulmak için yaptığı korkunç arayışında Olive’e katıl! Atıştırmalık seven corgi Brownie mi, sportif husky Sparky mi yoksa Dalmaçyalı kitap kurdu Patches mi olacak? Her şey sana bağlı! Bu oyun çizgi film vahşeti, çatallı köpekler, başsız köpekler, genellikle iyi vakit geçirmeyen köpekleri içerir! Kendi takdirine bağlı olarak oyna! Purrfect Apawcalypse köpekler, kediler ve kıyamet hakkında karanlık bir interaktif komedidir. Ziyaret ettiğiniz yerler, tanıştığınız karakterler ve yaptığınız seçimler sizi ya ölüme ya da mutluluğa götürecek, o yüzden seçiminizi akıllıca yapın!

Purrfect Apawcalypse: Love At Furst Bite nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Purrfect Apawcalypse: Love At Furst Bite indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Purrfect Apawcalypse: Love At Furst Bite” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
  4. Purrfect Apawcalypse: Love At Furst Bite klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Purrfect Apawcalypse: Furst Bite’de Aşk Ücretsiz İndir

Purrfect Apawcalypse’i başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Love At Furst Bite Doğrudan bağlantı ile Ücretsiz İndir. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 2 GHz
  • Depolamak: 1 GB RAM
  • Grafik: 128 MB RAM’e sahip özel grafik kartı
  • Depolamak: 400 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin