PSYCHO-PASS: Mandatory Happiness Indir

PSYCHO-PASS: Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Zorunlu Mutluluk Ücretsiz İndir PC oyunu. PSYCHO-PASS: Zorunlu Mutluluk 24 Nisan 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

Yeni gelecekte, herkesin zihinsel durumu ve eğilimi ölçülebilir. Duygusal eğilimlerden suç davranışına kadar her şey yakalanır ve herkesi iyi bir hayata yönlendirmek için bir kılavuz olarak kullanılır: sadece mutluluğu aramak değil, onu elde etmek. Söylemeye gerek yok, halk günlük yaşamlarını ölçmek konusunda heyecanlandı. Bir kişinin kalbinin ve ruhunun ahlakını belirleyen bu değerin genel adı, yaygın olarak Psycho-Pass olarak bilinir. Bu değerin bir bileşeni, nihayetinde bir kişinin suç işleme potansiyelini temsil eden bir sayı olan suç katsayısıdır. Statükoyu bozmaya çalışanlarla mücadele etmek için, uygulayıcılar ve müfettişlerden oluşan dedektifler, barış ve düzeni korumak için birlikte çalışır. Birincisi şüphelileri tutuklama görevine sahipken, ikincisi astlarındaki meslektaşlarını denetler ve komuta eder. Sonuçta, uygulayıcıların yüksek suç katsayıları var. Ancak, suçlu yapıları nedeniyle, diğer suçluları neyin harekete geçirdiğini daha iyi anlayabilirler, böylece şüphelileri takip edebilir ve gerçek suçluları tutuklayabilirler. Ancak, cezai geçmişleri nedeniyle müfettişler her zaman sakin ve bilinçli bir karar vermelidir. Sonuç olarak, MWPSB’nin tüm üyeleri, toplumun sunabileceği en kötü durumla karşı karşıya kalırken, ince bir çizgide yürümeli ve kendi zihinsel sağlıklarını korumalıdır. Bölüm 1’deki dedektifler, her davayı kalplerinde adaletle ele alır ve insanlığın çirkin gerçekleriyle yüzleşir. Ama önümüzde ne var?

PSYCHO-PASS nasıl indirilir ve kurulur: Zorunlu şans

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. PSYCHO-PASS: Mandatory Happiness indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “PSYCHO-PASS’a Çıkart: Zorunlu Mutluluk” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız var, Burada).
 4. PSYCHO-PASS: Mandatory Happiness klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

PSYCHO-PASS: Zorunlu mutluluk ücretsiz indir

PSYCHO-PASS’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bir bağlantıyla Zorunlu Mutluluk Ücretsiz İndir. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/8.1/10
 • İşlemci: Core i3 (Haswell)
 • Depolamak: 3 GB RAM
 • Grafik: VRAM 2GB (veya Intel HD Graphics 4000)
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolamak: 3 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Doğrudan ses
 • Ek Yorumlar: En iyi Skylake veya daha iyi işlemcilerde çalışır

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin