Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy Indir

Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Psi-Ops: Mindgate Komplosu 14 Haziran 2004’te yayınlandı

Oyun hakkında

Psi-Ops değişik bir aksiyon oyunudur: artık ustalaşmak için yalnızca büyük silahlara ve patlamalara güvenmek zorunda değilsiniz – ayrıca düşman askerlerinin ordusunu yenmek için psişik güçlerin yardımına da sahipsiniz. Oyunda, The Movement adlı büyüyen bir psikolojik organizasyona sızmak için yüzü yeniden yapılandırılan ve düşünceleri silinen gizli ajan Nick Scryer’ın rolünü üstleniyorsunuz. Bununla birlikte, Nick yakalanır ancak serbest kalmayı ve psişik yeteneklerini geri kazanırken hareketi durdurma görevine devam etmeyi başarır. Oyun normal silahları zihnin silahlarıyla karıştırıyor. Telekinezi (nesneleri ve askerleri etrafa fırlatma yeteneği), pirokinezi (bir şeyleri ateşe verme yeteneği), zihin tahliyesi (düşmanların zihninden psi-gücü çekmek) gibi bir dizi zihinsel güce erişebileceksiniz. ve uzaktan izleme (vücudunuzu geride bırakın ve seviyeyi keşfedin).

Psi-Ops: Mindgate Komplosunu indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Psi-Ops: Mindgate Komplosu indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Psi-Opps.The.Mindgate.Conspiracy.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın. Buraya).
  4. Psi-Ops: Mindgate Conspiracy klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Psi-Ops: Mindgate Komplosu ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! .Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows XP veya daha yenisi
  • İşlemci: Pentium III 1.0 GHz veya daha hızlı
  • Hafıza: 128 MB RAM
  • Grafik: 32MB DirectX 8.0 uyumlu
  • Depo: 2 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin