Proze: Enlightenment Indir

Süreç: Enlightenment Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Süreç: Enlightenment 25 Nisan 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

PROZE: Enlightenment birkaç türü birleştiriyor – bulmaca ve korku unsurları içeren bir VR keşif macerası. Tüm bunlar, benzersiz etkileşim mekaniği ile sürükleyici bir sanal gerçeklik deneyimi için özel olarak geliştirilmiştir. Hem geçmişte hem de günümüzde geçiyor ve Sovyet hükümetinin karşı karşıya kaldığı insanların dostluğu ve görevi, korkusu ve haysiyeti ve yankıları ile ilgili. Bir Soğuk Savaş dönemi askeri araştırma tesisini keşfedin, anormallikleri araştırın, bulmacaları çözün ve cevapları bulun. Şu anki zaman çizelgesinde, arkadaşları Anton ve Lera’yı arayan Max olarak oynuyorsunuz – ortadan kaybolmuş gibi görünüyorlar. Enlightenment adlı gizli Sovyet araştırma tesisindeki olaylarla bir ilgisi olduğu ortaya çıktı. 70’lerin zaman çizelgesinde, Anton’un Aydınlanma’da çalışan dedesi Anatoly de erkek arkadaşını kaybeder. Anatoly, ortadan kaybolmasıyla ilgili gerçeği bulmaya çalışırken, bu araştırma projesinin karanlık sırlarını keşfeder. Hem geçmişi hem de bugünü gezmeli, Sovyet askeri komplosuyla yüzleşmeli ve arkadaşlarını kurtarmalısın.

Ana Özellikler

 • Geçmişte ve günümüzde birbiriyle bağlantılı iki hikaye. Sovyet askeri araştırma projesinin sırlarını ve komployu ortaya çıkarın. Konu kısmen gerçek olaylara dayanmaktadır.
 • Gizemli Soğuk Savaş dönemi tesisleri. Gizli bölgeyi ve anormalliklerle dolu yakındaki ormanı keşfedin.
 • Özellikle VR için üretildi. PROZE, sürükleyici bir atmosfer, ayrıntılı uzamsal ses ve gerçekçi etkileşim mekaniği ile sanal gerçeklik deneyimi sunar.
 • Karmaşık bulmaca tasarımı. Oyundaki bulmacalar mantığınızı, çevikliğinizi ve gezinme becerilerinizi test eder.

İndirme ve Yükleme İşlemi: Enlightenment

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Proze: Enlightenment indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Proze: Enlightenment” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. Proze: Enlightenment klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Süreç: Enlightenment Ücretsiz indirme

İşlemi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile Enlightenment Ücretsiz İndirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT::
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik DLL hataları varsa, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! .Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 (64 bit sürüm)
 • İşlemci: Intel Core i5-6600K veya AMD Ryzen 5 1400 veya daha iyisi
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 1060 6 GB / AMD RX 480 8 GB veya daha iyisi
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 10 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Yerel Rift desteği içerir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin